Szkło na aparat spigen glas.tr slim camera fc 2-pack ipad pro 11 / 12.9 (2021/2020), czarne

59,00 zł

Szkło na aparat spigen glas.tr slim camera fc... - Folie ochronne - Bolesławiec
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bolesławiec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Spigen Glas.tR Slim Camera Lens Full Cover 2-Pack Apple iPad Pro 12.9" 5. gen. 2021 (A2378, A2461, A2379, A2462)Apple iPad Pro 12.9" 4. gen. 2020 (A2229, A2069, A2232, A2233)Apple iPad Pro 11" 3. gen. 2021 (A2377, A2459, A2301, A2460)Apple iPad Pro 11" 2. gen. 2020 (A2228, A2068, A2230, A2231)   Szkło na aparat wysokiej jakości Kolor: Black (czarny) Twardość szkła: 9H Nano powłoka odporna na tłuszcz i odciski palców Zaokrąglone krawędzie Pokrycie całej sekcji aparatów Doskonałe zabezpieczenie przed zarysowaniami Nie zakłóca pracy aparatów Dobrze dopasowane Łatwa aplikacja Produkt z linii szkieł oferujących dopasowanie kolorystyki do kolorów fabrycznych smartfona z serii danego modelu Szkło jest kompatybilne z futerałami W opakowaniu 2 sztuki szkła     Wymiary szkła Podstawowym akcesorium do ochrony urządzenia mobilnego oprócz szkieł jest etui. Aby upewnić się, że szkło będzie zgodne z etui należy pamiętać, że: wymiary szkła muszą być mniejsze od wymiarów wycięcia pokrowca na całą sekcję aparatów futerał nie może nachodzić na szybkę Wymiary szkła: 2,49 x 2,49 cm Grubość szkła: 1 milimetr     Prosta aplikacja Szkło posiada mocną warstwę klejącą, która sprawia, że szybka solidnie przylega do urządzenia. Wystarczy odkleić folię zabezpieczającą i nakleić szkło na oczyszczoną powierzchnię sekcji aparatów smartfona. Na koniec przetrzyj je suchą szmatką by pozbyć się smug i odcisków palców mogących powstać podczas montażu by cieszyć się nowoczesną i stylową ochroną.     Zawartość zestawu W każdym opakowaniu znajduje się zestaw aplikacyjny pomagający w prawidłowym montażu szkła. Producent Spigen w modelu Glas.tR Slim Camera Lens FC 2-Pack zawarł: 2 sztuki szkła na aparat Glas.tr Slim Camera Lens Full Cover Zestaw aplikacyjny (instrukcja, sucha ściereczka z mikrofibry, 3 naklejki przeciwkurzowe)     Wysoka odporność na zarysowania Szkło na aparat zapewnia wzmocnioną ochronę na zarysowania, które najczęściej spowodowane są kluczami czy innymi twardymi przedmiotami. Wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego o twardości (9H).     Precyzja wykonania Szkło jest doskonale dopasowane do wszystkich elementów na całej sekcji aparatów, a specjalna nano powłoka ułatwia usuwanie plam i odcisków palców.     Płaska, równa budowa powierzchni Zeszlifowane krawędzie zapobiegają odpryskom i gromadzeniu się kurzu w rogach. Nie zakłóca funkcjonowania kamer W dopasowanej kolorystyce do kolorów smartfona z serii danego modelu     Dopasowanie koloru Szkło w pełni pokrywa sekcję aparatów, zabezpieczając przed zarysowaniami cały ten obszar, a nie tylko same soczewki. Dodatkowo dostępne jest w kolorach odpowiadających wersjom kolorystycznym danej serii modelu smartfona, dzięki czemu po nałożeniu prezentuje się ono spójnie, pozwalając na zachowanie ulubionego-fabrycznego koloru na całości urządzenia.     Kompatybilne z etui Szkło jest precyzyjnie dopasowane do sekcji aparatów, dzięki czemu jest kompatybilne z większością futerałów.  

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bolesławiec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Telefony
(Telefony)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Folie ochronne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-08-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Telefony
(Telefony)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij