Lillebro Orzeszki ziemne siekane - 3 x 1 kg

39,80 zł

Lillebro Orzeszki ziemne siekane - 3 x 1 kg - Karmy dla ptaków - Bolesławiec
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bolesławiec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Lillebro Orzeszki ziemne siekane są bardzo lubiane przez dzikie ptaki. Są bogate w białka, witaminy, niezbędne aminokwasy i składniki mineralne. Jesienią i zimą są źródłem energii i siły, wiosną i latem pomagają odchować młode. Te małe kawałki orzeszków ziemnych są pozbawione łusek i nie pozostawiają odpadów, dzięki czemu są idealne do karmienia na tarasach i balkonach. Przetestowano na zawartość nasion ambrozji. Ilość naturalnego pokarmu dla ptaków zmniejsza się, zwłaszcza w miastach. Z tego powodu dzikie ptaki powinny być dokarmiane przez cały rok. Miejsce spożywania posiłków należy chronić przed wiatrem, deszczem i śniegiem i powinno się je regularnie czyścić.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bolesławiec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla ptaków
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2020-09-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij