Dysk Samsung SSD T7 1TB MU-PC1T0H/WW Niebieski

579,00 zł

Dysk Samsung SSD T7 1TB MU-PC1T0H/WW Niebieski - Wentylatory i klimatyzery - Bolesławiec

Opis

Dysk Samsung SSD T7 1TB MU-PC1T0H/WW Nowy standard pamięci zewnętrznej Lekki i kompaktowy przenośny dysk Samsung SSD T7 zapewnia duże prędkości, chroni dane, a także umożliwia łatwe przechowywania i przesyłanie dużych plików.Ciesz się doskonałą wydajnością T7 zarówno podczas pracy jak i wolnymm czasie. Błyskawiczny transfer Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej szybkości USB 3.2 Gen 2, jaką zapewnia dysk Samsung SSD T7. Wbudowana technologia PCIe NVMe umożliwia osiągnięcie prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszącej odpowiednio do 1050/1000 MB/s. W efekcie T7 jest niemal dwukrotnie szybszy niż wcześniejszy model, czyli T5. Mocny i wytrzymały SSD to skrót od ang. Solid State Drive, co oznacza, że dysk pozbawiony jest jakichkolwiek ruchomych części. Dysk Samsung SSD T7, który można zabezpieczyć hasłem szyfrowanym przy pomocy AES 256-bit, chroni mocny, metalowy korpus, która zabezpiecza dane nawet w przypadku upadku z wysokości 2 metrów. Do T7 dołączona jest ponadto 3-letnia ograniczona gwarancja. Zaawansowane rozwiązanie termiczne Nigdy więcej nie obawiaj się ryzyka przegrzania. Zaawansowane rozwiązanie termiczne T7 wykorzystuje technologię ePCM oraz Dynamic Thermal Guard. W efekcie ten kompaktowy dysk Samsung SSD T7 zawsze utrzymuje optymalną temperaturę – nawet przy dużych prędkościach działania. Kompatybilność z wieloma urządzeniami Miej dostęp do plików w każdym miejscu i w dowolnym momencie. Dysk Samsung SSD T7 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier i nie tylko. Do zestawu dołączone są kable USB typu C do C i typu C do A, co dodatkowo zwiększa wygodę korzystania z dysku..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bolesławiec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Bolesławiec
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wentylatory i klimatyzery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-18

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Wentylatory i klimatyzery w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij