Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki, suszarka ogrodowa

330,00 zł

Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia
Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 1Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 2Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 3Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 4Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 5Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 6Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 7Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 8Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 9Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 10Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 11Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 12Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 13Trzepak do dywanów, trzepak z funkcją suszarki,... - Pozostałe art. ogrodnicze - Bochnia - zdjęcie 14
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Bochnia
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Witam. Dziś w swojej ofercie posiadam na sprzedaż trzepak wykonany z profila 40/27 o wymiarach 190cm wysokości i szerokości 198cm, długość górnej poprzeczki na dywan 250cm, solidna podstawa z profila 50/30. Jeżeli jesteś zainteresowany innymi trzepakami,   wymiarami, napisz lub zadzwoń a napewno znajdziemy rozwiązanie. Do trzepaka możemy również dołączyć suszarkę na pranie, ławeczkę  i co sobie zażyczysz.

Wykonuję również pod zamówienie:
-Stelaże pod łóżko
- Stelaże pod stoły
- Stoliki kawowe
- Stelaże pod kwiaty
- Różnego rodzaju regały
- Suszarki, trzepaki ogrodowe
- huśtawki ogrodowe
- Naprawiam również różnego typu zawiasy, rurociągi, kratownice, pochwyty, narzędzia ogrodowe, łóżka itd., itd. Potrzebujesz coś zadzwoń napewno rozwiążemy problem, zapraszam serdecznie :-)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 503... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bochnia
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Paweł

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. ogrodnicze
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2020-07-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Paweł

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ