Następne

Pamieć USB zagęszczarka stopowa Wacker Neuson 16 GB

69,00 zł


Opis

Niezawodna pamięć USB o pojemności 16 GB to niezbędny gadżet dla każdego sympatyka marki Wacker Neuson oraz pasjonata branży budowlanej. To nie tylko stylowy gadżet, ale przede wszystkim przydatne akcesorium do przechowywania różnych plików, dokumentów, zdjęć czy filmów, które można mieć zawsze przy sobie.

Obudowa nośnika pamięci została wykonana z miękkiego PVC, co dodatkowo zabezpiecza pendrive przed uszkodzeniem. Stylizowana na kształt zagęszczarki stopowej, niewątpliwie przyciąga wzrok. Posiada logo oraz nazwę marki Wacker Neuson.

W celu ściągnięcia zatyczki ochronnej wystarczy delikatnie pociągnąć za stopę zagęszczarki.

Korzystanie z urządzenia jest banalnie proste - wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą portu USB, bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników.

Parametry techniczne:
Pojemność: 16 GB
Długość: 50 mm
Szerokość: 23 mm
Wysokość: 77 mm
Stopa do ubijania: 20 x 20 mm
Materiał: PVC


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne