Lokal na sprzedaż

2 400 000 zł

Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin
Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin - zdjęcie 1Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin - zdjęcie 2Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin - zdjęcie 3Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin - zdjęcie 4Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin - zdjęcie 5Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin - zdjęcie 6Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin - zdjęcie 7Lokal na sprzedaż - Lokale użytkowe na s... - Bobolin - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Bobolin
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Darłowo

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
5286.34

Pow. lokalu:
454 m2

Wentylacja:
Tak


Opis

Ta inwestycja zapewni zyski przez wiele lat! Budynek służący do celów turystycznych jest produktem jak każdy inny, z tym że okres używania murowanych domów jest znacznie dłuższy. A takie właśnie oferujemy! Świetne wyposażenie i stan techniczny na wysokim poziomie gwarantuje wysokie obłożenie i stabilny dochód.
Cena ofertowa nieruchomości do rozsądnej negocjacji.

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. 3796m2, zabudowana domem i domami turystycznymi położona w środku miejscowości Bobolin.
Inwestycja ma się zakończyć na budowie dziewięciu budynków dla usług turystycznych i jednego mieszkalnego jednorodzinnego. Jest ona w trakcie realizacji, częściowo zakończona z możliwością rozbudowy lub zakończenia jej na obecnym etapie.
Budynki murowane:
- dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 94,4m2. Dom ogrzewany systemem podłogowym i grzejnikami panelowymi, gdzie źródłem ciepła jest kominek z płaszczem wodnym oraz piec elektryczny dwu-funkcyjny, który służy latem do podgrzewania wody. Parter urządzony i umeblowany piętro częściowo do umeblowania. Budynek murowany, strop żelbetowy typu Teriva, ściany tynkowane, na podłogach gres, ściany w aneksie kuchennym i łazienkach wyłożone glazurą. Okna pcv, dom dobrze docieplony styropianem pod warstwą tynku strukturalnego. Dach wielospadowy kryty blacho-dachówką. W salonie wyjście do prywatnej części ogrodu przez drzwi z oknem panoramicznym.
- Sześć domków (trzy budynki w zabudowie bliźniaczej), wykończone, umeblowane, wyposażone.
Ściany zewnętrzne murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem, dach o konstrukcji drewnianej kryty balcho-dachówką, przed domkami tarasy z kostki brukowej ok. 10 m2 każdy i wybrukowane chodniki.
-Sześć domków (trzy budynki bliźniacze po dwa domki każdy) w stanie do wykończenia w tym dwa w stanie developerskim.
- wiata drewniana z podłogą wyłożoną kostką brukową i osłoną przeciwwiatrową, nieco oddalona od budynków. Usytuowana przy placu zabaw dla dzieci (huśtawki, trampoliny, piaskownice, zjeżdżalnie). Na odgrodzonej siatką części działki drzewka owocowe, kurnik i ptactwo domowe. Nieco dalej wybieg dla kur.

Działka zadbana podzielona na strefy:
- strefa prywatna, gdzie jest dom jednorodzinny, miejsce na samochody i miejsce na rekreację,
- strefa turystyczna, domy murowane do pobytów w celach wypoczynkowych
-strefa rozrywki-wiata, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, teren zielony skąd można obserwować kury.
- plac manewrowy i miejsca parkingowe na samochody gości utwardzony polbrukiem i oświetlony lampami.
Całość ogrodzona i zagospodarowana: tu podejścia i podjazdy wyłożone polbrukiem, ławeczki, nasadzenia drzew, oświetlenie, zadbane trawniki, wydzielone palenisko otoczone ławkami. Bramy wjazdowe na teren posesji metalowe, przesuwane, ogrodzenie metalowe z siatki i betonowe od zaplecza.
W domu pozostaje zabudowa i wyposażenie kuchni w domkach wyposażenie agd, rtv, umeblowanie i sprzęty. Domki są w pełni gotowe do używania bez doposażenia.
Do obiektu przyjeżdżają głównie stali goście z uwagi na wypracowaną renomę (właściciele przekażą nabywcy profesjonalną stronę internetową i listę stałych gości).
Nieruchomość posiada księgi wieczyste i jest bez jakichkolwiek obciążeń.

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (94) 314... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bobolin
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Darłowo

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 742
Data dodania: 2018-06-06

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ