OBIEKT NA SPRZEDAŻ

990 000 zł


Opis

Bircza, pow. Przemyśl, do sprzedania budynek mieszkalno – usługowy.
Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, spełniającym najnowsze normy dla budynków usług medycznych, użyteczności publicznej. Budynek spełnia wszystkie aktualne normy bezpieczeństwa.
Składa się z trzech kondygnacji.
Na poziome przyziemia znajdują się garaże oraz pomieszczenia gospodarcze.
Na poziomie parteru znajdują się lokale usługowe, działająca apteka ( pow. Lokalu 84 m2 ), pomieszczenia przystosowane pod gabinety z infrastrukturą, doprowadzonymi mediami.
Na poziomie piętra znajduje się część mieszkalna z dwoma mieszkaniami o pow. 87 i 86 m2.
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych, możliwość zamontowania windy.
Ogrzewanie podłogowe w całym obiekcie, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, sterowanie oddzielnie na każdym poziomie.
System ogrzewania, ciepła woda wspomagane instalacja solarną.
Obiekt monitorowany.
Strych nieużytkowy.
Obiekt znajduje się w centralnej części miejscowości, przy drodze krajowej nr 28, doskonale widoczny stanowiący zwartą bryłę komponującym się z otaczającym krajobrazem.
Ze względu na doskonała lokalizacje przy trasie w kierunku Bieszczad, możliwość adaptacji na inne cele niż działalność medyczna.
Prosimy o kontakt, szczegółowe informacje, powierzchnie udzielimy w biurze jak i droga mailową.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Bircza - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Przemyśl (pow. m. Przemyśl w podkarpackim), Ogłoszenia Jarosław (pow. jarosławski w podkarpackim), Ogłoszenia Sanok (pow. sanocki w podkarpackim), Ogłoszenia Izdebki (pow. brzozowski w podkarpackim), Ogłoszenia Sietesz (pow. przeworski w podkarpackim), Ogłoszenia Chmielnik (pow. rzeszowski w podkarpackim), Ogłoszenia Munina (pow. jarosławski w podkarpackim)