Trixie, miska z melaminy, biała - Dł. x szer.: 17 × 14 cm

16,80 zł

Trixie, miska z melaminy, biała - Dł. x szer.:... - Miski dla kotów - Bieruń

Opis

Wystarczy jeden rzut oka, aby zrozumieć, dla kogo stworzono tę miskę: akcesorium marki Trixie w kształcie głowy kota będzie nie tylko praktyczną, ale też piękna ozdoba w każdym mieszkaniu. Produkt wykonano z wytrzymałej i łatwej w czyszczeniu (nadającej się do mycia w zmywarce) melaminy. Specjalny kształt miski sprawia, że spożywanie pokarmu jest dla kota wyjątkowo przyjemne. Falowania i wgłębienia sprawiają, że karma pozostaje na swoim miejscu, a płyny spływają w stronę zewnętrznych krawędzi miski. Ścianki akcesorium są płaskie, a powierzchnia miski jest wystarczająco duża, aby wrażliwe wąsy kota nie zahaczały o brzegi miski. Gumowe nóżki gwarantują, że miska nie będzie przesuwać sie po podłodze. Trixie, miska z melaminy, biała w skrócie: Miska dla kotów odpowiednia zarówno do suchego, jak i mokrego pożywienia. Oryginalny wygląd: kształt głowy kota. Fale i wgłębienia na powierzchni miski: w ten sposób karma nie przemieszcza się po powierzchni miski, a płyny docierają do krawędzi. Płaskie ścianki, duży powierzchnia: upewnij się, że wrażliwe końcówki wąsów nie zahaczają o brzegi miski. Gumowe nóżki: miska nie przesuwa się po podłodze. Materiał: tworzywo sztuczne. Wymiary: Ø 17 cm, wys. 14 cm. Pojemność: ok. 250 ml. Kolor: biały. Czyszczenie: przetrzeć mokrą szmatką, można myć w zmywarce.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bieruń
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bieruń
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Miski dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-03-08

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij