Uniformshop - odziez medyczna

120,00 zł

Uniformshop - odziez medyczna - Pozostałe artykuły - Bielsko-Biała
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Uniformshop to firma oferująca najlepszą gatunkowo odzież dla lekarzy, pielęgniarek, laborantów, fizjoterapeutów, weterynarzy, pracowników gabinetów SPA, fryzjerek i kosmetyczek. Bogaty wybór elementów odzieży medycznej, fasonów, kolorów i wykończeń sprawia, że każdy może dobrać odpowiedni zestaw dla siebie. Oprócz odzieży w sklepie dostępne jest wygodne, antypoślizgowe obuwie medyczne do pracy, a także jednorazowe materiały higieniczne, płyny dezynfekujące, maski ochronne i wiele innych. Oferowany asortyment pochodzi od najlepszych producentów w branży, co jest gwarancją najwyższej jakości otrzymanych produktów. Warto odwiedzać sklep online regularnie, by być na bieżąco z aktualnymi nowościami oraz promocyjnymi ofertami.

Kontakt:
https://www.uniformshop.pl/
+48 33 443 69 99
[email protected]Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Uniformshop

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-08-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Uniformshop

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij