Poszewka - azul mix

27,13 zł


Opis

Poszewka dekoracyjna zadrukowana dwustronnie tym samym wzorem. Nowoczesny design i ciekawe wzory naszych poszewek rozświetlą każde wnętrze nadając mu wyrazistości i charakteru. Może być świetnym uzupełnieniem zamówionych firan bądź zasłon.  Poszewka jest uszyta na zakładkę. Dostępna na indywidualne zamówienie, nieprefabrykowana. Bardzo starannie i estetycznie wykończona.  Poszewkę wykonaną z tkaniny MIKRO można zamawiać w dowolnych rozmiarach:
szerokość: min. 40 cm - max. 70 cm
wysokość: min. 40 cm - max. 70 cm

Wszystkie specyfikacje tkanin znajdują się w zakładce "Tkaniny" - na stronie sklepuNa zdjęciu głównym przedstawiono poduszkę w przykładowej aranżacji w rozmiarach około 50 cm szerokości i około 50 cm wysokości.

Podana cena dotyczy 1 sztuki poszewki w indywidualnych podanych przez Państwa wymiarach.

Tolerancja wymiarów produktów wykonanych z tkanin wynosi +/- 2 cm na długości i szerokości.  Margines błędu w wymiarach jest wynikiem właściwości materiału. Kolory wyświetlane na Państwa ekranach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.  Wynika to z ustawień i kalibracji używanego w danej chwili monitora. Tkanina produktu

Skład: 100% poliester

Szerokość tkaniny: 150cm

Gramatura: 180 g/m2

Cechy: Z jednej strony subtelnie połyskująca niczym satyna, z drugiej całkowicie matowa (wzór drukowany jest na stronie matowej). Tkanina o zwartym splocie, przewiewna i częściowo przepuszczająca światło.

Szersze informacje dostępne bezpośrednio na stronie sklepu.

Przejdź na stronę, obejrzyj dokładnie i zamów produkt: Poszewka - azul mix
Przejdź do sklepu

Bielsko-Biała - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wodzisław Śląski i okolica (pow. wodzisławski w śląskim), Ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój i okolica (pow. m. Jastrzębie-Zdrój w śląskim), Ogłoszenia Tychy i okolica (pow. m. Tychy w śląskim), Ogłoszenia Żory i okolica (pow. m. Żory w śląskim), Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Czechowice-Dziedzice i okolica (pow. bielski w śląskim), Ogłoszenia Bieruń i okolica (pow. bieruńsko-lędziński w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Bielsku-Białej lub w całym województwie śląskim.