Poduszka - zigzag green

30,61 zł


Opis

Poduszka dekoracyjna (z wsadem) zadrukowana dwustronnie tym samym wzorem. Nowoczesny design i ciekawe wzory naszych poduszek rozświetlą każde wnętrze nadając mu wyrazistości i charakteru. Może być świetnym uzupełnieniem zamówionych firan bądź zasłon.  Poszewka jest uszyta na zakładkę. Dostępna na indywidualne zamówienie, nieprefabrykowana. Bardzo starannie i estetycznie wykończona.  Poszewka wykonana z tkaniny MIKRO w rozmiarze:
szerokość: 40 cm
wysokość: 40 cm

Wszystkie specyfikacje tkanin znajdują się w zakładce "Tkaniny" - na stronie sklepuNa zdjęciu głównym przedstawiono poduszkę w przykładowej aranżacji w rozmiarach około 50 cm szerokości i około 50 cm wysokości.

Podana cena dotyczy 1 sztuki poduszki (z wsadem) zadrukowaną dwustronnie tym samym wzorem .

Tolerancja wymiarów produktów wykonanych z tkanin wynosi +/- 2 cm na długości i szerokości.  Margines błędu w wymiarach jest wynikiem właściwości materiału. Kolory wyświetlane na Państwa ekranach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.  Wynika to z ustawień i kalibracji używanego w danej chwili monitora. Tkanina produktu

Skład: 100% poliester

Szerokość tkaniny: 150cm

Gramatura: 180 g/m2

Cechy: Z jednej strony subtelnie połyskująca niczym satyna, z drugiej całkowicie matowa (wzór drukowany jest na stronie matowej). Tkanina o zwartym splocie, przewiewna i częściowo przepuszczająca światło.

Szersze informacje dostępne bezpośrednio na stronie sklepu.

Przejdź na stronę, obejrzyj dokładnie i zamów produkt: Poduszka - zigzag green
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Bielsko-Biała - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Wodzisław Śląski (pow. wodzisławski w śląskim), Ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój (pow. m. Jastrzębie-Zdrój w śląskim), Ogłoszenia Tychy (pow. m. Tychy w śląskim), Ogłoszenia Żory (pow. m. Żory w śląskim), Ogłoszenia Orzesze (pow. mikołowski w śląskim), Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Czechowice-Dziedzice (pow. bielski w śląskim)