Obrus - paris amour

62,99 zł


Opis

Niepowtarzalny obrus z wyjątkowym i unikalnym

wzorem. Jak doskonale wszyscy wiemy stół to mebel, który łączy ludzi w domu. Umili on czas przy porannej kawie, przykryje zadrapany blat oraz nada podniosły ton niecodziennej uroczystości. Prezentowany obrus jest dostępny na indywidualne zamówienie, nieprefabrykowany. Bardzo starannie i estetycznie wykończony, który stosownie do okazji dowolnie można dobrać w naszym sklepie. Proponujemy Państwu do wyboru ponad 700 wzorów w różnym stylu (kwiaty, jednokolorowe, gładkie, paski, kropki, wzory dziecięce i wiele innych). Obrus wykonany z tkaniny OPAL można zamawiać w dowolnych rozmiarach:
szerokość: min. 70 cm - max. 155 cm
długość/
wysokość: min. 100 cm - max. 270 cm

Specyfikacje wszystkich tkanin znajdują się w zakładce "Tkaniny" na stronie sklepu. Szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli montażu znajdują się w zakładce"Sposób obszycia".Na zdjęciu głównym przedstawiono obrus w przykładowej aranżacji w rozmiarach około 140 cm szerokości i około 220 cm długości. W zależności od zamawianego rozmiaru obrusu wzór z przedstawionego pełnego projektu jest przycinany. Ewentualne sugestie dotyczące przycięcia wzoru należy zamieścić w polu "komentarz" w trakcie składania zamówienia, w przeciwnym razie wzór jest przycinany według naszego uznania.

Podana cena dotyczy 1 sztuki obrusu w indywidualnych podanych przez Państwa wymiarach.

Tolerancja wymiarów produktów wykonanych z tkanin wynosi +/- 2 cm na długości i szerokości. Margines błędu w wymiarach jest wynikiem właściwości materiału. Kolory wyświetlane na Państwa ekranach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych. Wynika to z ustawień i kalibracji używanego w danej chwili monitora. Tkanina produktu

Skład: 100% poliester

Szerokość tkaniny: 150cm

Gramatura: 280 g/m2

Cechy: Poliestrowa, matowa tkanina o gęstym splocie skutecznie chroni przed nadmiarem światła (ale nie jest całkowicie zaciemniająca jak tkaniny typu blackout). Mocna i wytrzymała, ale mimo swej grubości podatna na modelowanie.

Szersze informacje dostępne bezpośrednio na stronie sklepu.

Przejdź na stronę, obejrzyj dokładnie i zamów produkt: Obrus - paris amour
Przejdź do sklepu

Bielsko-Biała - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wodzisław Śląski i okolica (pow. wodzisławski w śląskim), Ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój i okolica (pow. m. Jastrzębie-Zdrój w śląskim), Ogłoszenia Tychy i okolica (pow. m. Tychy w śląskim), Ogłoszenia Żory i okolica (pow. m. Żory w śląskim), Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Czechowice-Dziedzice i okolica (pow. bielski w śląskim), Ogłoszenia Stryszawa i okolica (pow. suski w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Bielsku-Białej lub w całym województwie śląskim.