Megapakiet Animonda Integra Protect Adult Renal, tacki, 24 x 100 g - Z kurczakiem

102,80 zł

Megapakiet Animonda Integra Protect Adult Renal,... - Karmy dla kotów - Bielsko-Biała

Opis

Przewlekła niewydolność nerek jest chorobą postępującą, której nie da się zatrzymać, ale na jej przebieg z pewnością można wpłynąć poprzez odpowiednio dostosowaną dietę. Animonda Integra Protect Adult Renal została opracowana specjalnie w tym celu. Jest to dietetyczna karma mokra, której skład jest dostosowany do wspierania funkcji nerek u kotów. Karma charakteryzuje się zmniejszoną zawartością białka zwierzęcego, co ma znaczenie dla zmniejszenia ilości produktów rozpadu białka do wydalenia i tym samym odciążenia nerek. Jednocześnie zmniejszona jest zawartość fosforu, co może wspomóc prawidłowe funkcjonowanie nerek. Animonda Integra Protect Adult Renal nie zawiera zbóż i jest dobrze tolerowana. Dietetyczna karma dla kotów dzięki swojemu delikatnemu smakowi jest również dobrze akceptowana przez wiele wybrednych kotów. Animonda Integra Protect Adult Renal, tacki w skrócie: Podstawowa karma mokra dla kotów cierpiących na schorzenia i przewlekłe choroby nerek Zmniejszona zawartość białka: ważne, aby zmniejszyć ilość produktów rozpadu białka, które mają być wydalone, co zmniejsza obciążenie nerek. Mniej fosforu: zmniejszona zawartość fosforu może wspomóc funkcjonowanie nerek. Bardzo wysoka akceptacja: pyszny smak, dobrze akceptowany przez wiele kotów z obniżonym apetytem. Bez zbóż: odpowiednie dla kotów z alergiami i nietolerancjami. Dostępne różne smaki: dla większej różnorodności. Porcjowane: praktyczne miseczki o zawartości 100 g. Uwaga: Przed użyciem lub przed przedłużeniem okresu karmienia zaleca się zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy badać kota u lekarza weterynarii/wykonywać badania konrolne. W przypadku pogorszenia się stanu zdrowia zwierzęcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynaryjnej.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bielsko-Biała
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Megapakiet Miamor Milde Mahlzeit,  24 x 100g  - Kurczak z pstrągiem
84,80 zł
Jastrzębie-Zdrój
Bozita Outdoor & Active - 2 kg
62,80 zł
Wodzisław Śląski

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij