Hill’s Prescription Diet k/d Kidney Care, kurczak - Łosoś, 24 x 85 g

92,80 zł

Hill’s Prescription Diet k/d Kidney Care, kur... - Karmy dla kotów - Bielsko-Biała

Opis

Koty z chorobami nerek często mają zmniejszony apetyt, przez co trudno im jeść wystarczającą ilość karmy. Dzięki mokrej karmie dla kotów Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care z kurczakiem możesz zapewnić swojemu czworonogowi szczególnie smakowity posiłek, którego pobudzająca apetyt receptura przyciągnie także niejednego chorego puszka. Dietetyczna mokra karma ma zbilansowany skład, który został specjalnie opracowany, aby wspomóc pracę nerek. Dietetyczna karma dla kotów ma niski poziom fosforu i sodu, co może zmniejszyć ryzyko nadmiernego obciążenia nerek. Mokra karma dla kotów Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care z kurczakiem zawiera także dopasowaną ilość białka wysokiej jakości, a także cenne kwasy tłuszczowe. Hill’s Prescription Diet k/d Kidney Care w skrócie: Dietetyczny, pełnowartościowy pokarm wspomagający funkcjonowanie nerek w przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek u dorosłych kotów. Dopasowana receptura: z niską zawartością fosforu i sodu, aby odciążyć nerki. Zmniejszona zawartość wysokiej jakości białka. Z olejem rybnym: dostarcza cennych kwasów tłuszczowych Omega-3. Kompletny i zrównoważony: zawiera witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe, nadaje się do codziennego karmienia. Preparat pobudzający apetyt: ze smacznymi kawałkami w sosie, dobrze akceptowany również przez wiele kotów z obniżonym apetytem z powodu choroby. Zawiera L-karnitynę. W wygodnych saszetkach: każda saszetka ma 85 g, wystarczy rozerwać i podać. Polecana przez weterynarzy: karma o potwierdzonej klinicznie skuteczności, często przepisywana przez lekarzy weterynarii.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bielsko-Biała
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij