Hill's Prescription Diet Canine Gastrointestinal Biome, kurczak - 4 kg

154,80 zł

Hill's Prescription Diet Canine Gastrointestinal... - Karmy dla psów - Bielsko-Biała

Opis

Jeśli Twój pies zmaga się z problemami trawiennymi, możesz mu pomóc, podając karmę dostosowaną do jego potrzeb. Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome to dietetyczna sucha karma dla dorosłych psów, w której zastosowano innowacyjny skład ActivBiome+. Dietetyczna karma dla psów zawiera włókna prebiotyczne, które mogą wspomagać rozwój korzystnych bakterii jelitowych. Zwiększona zawartość elektrolitów oraz lekkostrawne składniki przyczyniają się do dobrego wchłaniania składników odżywczych i optymalnego trawienia. W związku z tym sucha karma dla psów Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome z kurczakiem może pomóc zrekompensować straty składników odżywczych, które mogą wystąpić podczas biegunki i wymiotów. Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome, kurzcak w skrócie: Dietetyczna karma sucha dla dorosłych psów. Wsparcie trawienia: opracowana z myślą o psach cierpiących na niestrawność karma może przyczynić się do prawidłowego przebiegu procesów trawiennych i wesprzeć regularne wypróżnianie. ActivBiome+: innowacyjna receptura dla wsparcia mikrobiomu jelit Twojego psa, może zmniejszyć ryzyko nawrotów dolegliwości. Z DHA i EPA: wysoki udział kwasów tłuszczowych omega-3. Lekkostrawna receptura: zawiera lekkostrawne składniki, takie jak kurczak, ryż i kukurydza, może sprzyjać optymalnemu przyswajaniu substancji odżywczych. Z prebiotycznymi włóknami: dla wsparcia przyrostu korzystnych baterii w jelitach. Wzbogacona nasionami babki płesznik: mogą wspomóc prawidłową prace jelit. Klinicznie przetestowane przeciwutleniacze: dla wzmocnienia układu odpornościowego. Wysoce smaczna: wysoka akceptacja wśród psów. Technologia ActivBiome+ Rewolucyjna mieszanka aktywnych włókien o działaniu aktywującym mikrobiom jelitowy w celu poprawy pracy układu pokarmowego i ogólnego stanu zdrowia. Ulga dla układu pokarmowego Pozwala pozbyć się biegunki już w 24 godziny, poprawia regularność wypróżnień i stan stolców oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów w przyszłości*. * Według danych z badań własnych. Hill’s Pet Nutrition, 2019. Łatwe trawienie Lekkostrawna karma jest delikatna dla żołądka i wspomaga wchłanianie ważnych substancji odżywczych. Zdrowa flora jelitowa Błonnik prebiotyczny wspomaga utrzymanie prawidłowej mikroflory jelit, ułatwiając trawienie i poprawiając stan układu pokarmowego.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bielsko-Biała
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-04-12

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij