Dwupak Royal Canin Mini - Adult, 2 x 8 kg

274,80 zł

Dwupak Royal Canin Mini - Adult, 2 x 8 kg - Karmy dla psów - Bielsko-Biała

Opis

Uzębienie małych psów jest ciaśniejsze niż psów dużych. Resztki pokarmu oraz bakterie mogą gromadzić się w przestrzeniach między zębami, co przyczynia się do powstawania na powierzchni zębów osadu, a w rezultacie – kamienia nazębnego. W przypadku paradontozy może dojść do uszkodzenia kości dolnej szczęki. Częsta zmiana karmy może wpływać na wrażliwość układu trawiennego psów, przez co zwierzęta cierpią na biegunkę, wzdęcia czy zatwardzenie. Aby temu zapobiec, należy podawać zwierzęciu wyłącznie karmy lekkostrawne, zawierające wybrane składniki i błonnik. Małe psy mogą mieć wrażliwą skórę i sierść. To może być przyczyną wystąpienia uczulenia na alergeny i pyłki z otoczenia. Funkcje ochronne skóry powinny należy wzmacniać poprzez odpowiednie odżywianie. Karma o optymalnym składzie surowcowym może korzystnie oddziaływać na skórę i sierść. 30 do 40% wszystkich małych psów cierpi na nadwagę. Nadwaga szkodzi zdrowiu i może nawet skrócić przewidywaną długość życia. Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 285115. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Royal Canin Mini

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bielsko-Biała
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij