Drugi pakiet 12 x 85 g 20% taniej! Hill’s Prescription Diet, 24 x 85 g, różne rodzaje - k/d Kidney C

95,00 zł

Drugi pakiet 12 x 85 g 20% taniej! Hill’s Pre... - Karmy dla kotów - Bielsko-Biała

Opis

Hill's oferuje szeroką gamę karm specjalistycznych i dietetycznych Prescription Diet, które eliminują dolegliwości Twojego kota. Jest to smaczna karma przeznaczona dla kotów cierpiących na choroby pęcherza moczowego i nerek, choroby skóry, zapalenie stawów, alergie pokarmowe oraz nadwagę. Zakup produktów weterynaryjnych jest równoznaczny z zapoznanie się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi ich prawidłowego podawania. CYBERWEEK! Kup teraz 12 saszetek po 85 g dietetycznej mokrej karmy dla kotów Hill’s Prescription Diet, różne rodzaje, a drugi pakiet 12 saszetek po 85 g otrzymasz 20% taniej! Uwaga! Oferta dotyczy jedynie produktu o numerze 1387286. Więcej informacji o produktach znajdziesz tutaj: Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care, kurczak w sosie Hill's Prescription Diet c/d Urinary Stress + Metabolic, kurczak Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care, kurczak w sosie Hill’s Prescription Diet k/d Kidney Care, kurczak Hill’s Prescription Diet Metabolic, kurczak

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bielsko-Biała
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij