Następne

Czaszka pod poroże, zrzuty jelenia

105,00 zł


Opis

Czaszka pod zrzuty byka jelenia odlana z żywicy. Perfekcyjne odwzorowanie wszystkich detali czaszki jelenia, kolor niczym nie różni się od wypreparowanego czerepu. W komplecie śruby do zamocowania zrzutów widoczne na 7 zdjęciu. Średnica możdżeni: 45mm, 50mm, 55mm, 60mm i 65mm. Powyżej 60mm dopłata 10zł. Śruba mocująca do deski widoczna na 8 zdjęciu umożliwia przykręcenie czaszki do deseczki, deska pod czaszkę dopłata 55zł. Jesionowe grube 20mm deski widoczne na 1, 9, 10 i 11 zdjęciu. Są różne kolory deseczek. Wymiary gabarytowe: 36cm x 17cm x 8,5cm (dł. x szer. x gł.). Posiadam również czaszki łosia, daniela i koziołka. Wymiary możdżeni są różne w tej lub innej sprawie kontakt pod numerem telefonu 517175084.
Wysyłka lub odbiór osobisty.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Zobacz również

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne