Brązowa otwierana skrzynia ogrodowa - Milagro

908,00 zł

Brązowa otwierana skrzynia ogrodowa - Milagro - Pozostałe el. przech... - Bielsko-Biała

Opis

Spędzasz letni wieczór na swoim tarasie lub balkonie? Obok Ciebie leżą poduszki, koce, gazety, książki, zabawki oraz inne niezbędne rzeczy, które umilają Twoją chwilę odpoczynku. Aby zachować porządek idealnie sprawdzi się pojemnik ogrodowy Milagro marki Elior, który jest niezwykle pojemny. Twoja chwila relaksu Po całym dniu, który obfitował w wiele wyzwań, pracy oraz codziennych spraw, marzysz jedynie o tym, aby odpocząć w domowym zaciszu? W miejscu, w którym nie będzie rozpraszał Cię bałagan? Jeśli zależy Ci na uporządkowaniu swojej przestrzeni, to nasz pojemnik ogrodowy będzie doskonałym wyborem. Możesz schować w nim rzeczy, które nie są potrzebne w danej chwili, ale jednak dobrze je mieć pod ręką. Pojemnik ogrodowy Milagro marki Elior, dzięki temu, że wygląda estetycznie, nie zaburzy w żaden sposób wystroju balkonu czy tarasu. Co więcej, może stać się doskonałym jego uzupełnieniem i ciekawym elementem, który oprócz ozdobnej, posiada również praktyczną funkcję przechowywania

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Bielsko-Biała
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe el. przechowywania
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Pozostałe el. przechowywania w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij