Ogłoszenie jest nieaktualne

Bieżnik - diamonds green ii

34,54 zł


Opis

Niepowtarzalny bieżnik z wyjątkowym i unikalnym

wzorem. Jak doskonale wszyscy wiemy stół to mebel, który łączy ludzi w domu. Umili on czas przy porannej kawie, przykryje zadrapany blat oraz nada podniosły ton niecodziennej uroczystości. Prezentowany bieżnik jest dostępny na indywidualne zamówienie, nieprefabrykowany. Bardzo starannie i estetycznie wykończony, który stosownie do okazji dowolnie można dobrać w naszym sklepie.  Proponujemy Państwu do wyboru ponad 400 wzorów w różnym stylu (kwiaty, jednokolorowe, gładkie, paski, kropki, wzory dziecięce i wiele innych).

Bieżnik wykonany z tkaniny OPAL można zamawiać w dowolnych rozmiarach:
szerokość: min. 20 cm - max. 70 cm
długość/
wysokość: min. 100 cm - max. 230 cm

Specyfikacje wszystkich tkanin znajdują się w zakładce "Tkaniny" na stronie sklepu. Szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli znajdują się w zakładce "Sposób obszycia" - również na stronie sklepu.Na zdjęciu głównym przedstawiono bieżnik w przykładowej aranżacji w rozmiarach około 50 cm szerokości i około 225 cm długości. W zależności od zamawianego rozmiaru obrusu wzór z przedstawionego pełnego projektu jest przycinany. Ewentualne sugestie dotyczące przycięcia wzoru należy zamieścić w polu "komentarz" w trakcie składania zamówienia, w przeciwnym razie wzór jest przycinany według naszego uznania.

Podana cena dotyczy 1 sztuki bieżnika w indywidualnych podanych przez Państwa wymiarach.

Tolerancja wymiarów produktów wykonanych z tkanin wynosi +/- 2 cm na długości i szerokości.  Margines błędu w wymiarach jest wynikiem właściwości materiału. Kolory wyświetlane na Państwa ekranach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.  Wynika to z ustawień i kalibracji używanego w danej chwili monitora. Tkanina produktu

Skład: 100% poliester

Szerokość tkaniny: 150cm

Gramatura: 280 g/m2

Cechy: Poliestrowa, matowa tkanina o gęstym splocie skutecznie chroni przed nadmiarem światła (ale nie jest całkowicie zaciemniająca jak tkaniny typu blackout). Mocna i wytrzymała, ale mimo swej grubości podatna na modelowanie.

Szersze informacje dostępne bezpośrednio na stronie sklepu.

Przejdź na stronę, obejrzyj dokładnie i zamów produkt: Bieżnik - diamonds green ii
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Bielsko-Biała - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Wodzisław Śląski (pow. wodzisławski w śląskim), Ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój (pow. m. Jastrzębie-Zdrój w śląskim), Ogłoszenia Tychy (pow. m. Tychy w śląskim), Ogłoszenia Żory (pow. m. Żory w śląskim), Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Czechowice-Dziedzice (pow. bielski w śląskim), Ogłoszenia Lędziny (pow. bieruńsko-lędziński w śląskim)