Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra Vac

259,00 zł

Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie
Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 1Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 2Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 3Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 4Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 5Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 6Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 7Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 8Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 9Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra... - Odkurzacze - Bielany Wrocławskie - zdjęcie 10
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Bielany Wrocławskie
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Opis

ROZTOCZA.
Powinniśmy używać specjalnych odkurzaczy z filtrami HEPA, oraz wyposażone w lampę ultrafioletową , które chronią przed wydostawaniem się nawet najmniejszych drobin, również alergenu z powrotem na. Syzyfowa praca, czy naprawdę warto? Walka z roztoczami to długoletnie zmagania na polu bitwy, jakim jest nasze mieszkanie.
Lekarze są jednak zgodni
- działania w warunkach domowych są rzeczywiście skuteczne
- istnieje wiele dowodów na to, że częściowa eliminacja alergenu pomaga. W walce z mikroskopijnymi pajęczakami liczy się przede wszystkim precyzja oraz systematyczność.

Musimy precyzyjnie określać rzeczy, które należy systematycznie prać, trzepać, wietrzyć oraz przede wszystkim odkurzać!

Piorę regularnie pościel, czy nadal muszę używać sterylizatora ?

Tak! Badania pokazują, że średnio 1/3 naszego życia spędzamy właśnie w łóżku. Mimo to, najrzadziej je czyścimy. A nieświadomie dzielimy je z wieloma niewidocznymi współlokatorami: pasożytami, bakteriami i wirusami. W samym materacu żyje przeważnie ok. 1-2 milionów roztoczy, które żywią się martwymi komórkami naszej skóry. Dlatego nawet częste zmienianie pościeli ich nie usunie. Odkurzacz do łóżka z dezynfekcją ultrafioletową zabija tych niewidocznych i niechcianych gości i ich jaja, gwarantując Ci lepsze zdrowie.

Czy zwykły odkurzacz nie potrafi tego samego ?
Normalny odkurzacz nie dezynfekuje łóżka, i nie potrafi pozbyć się roztoczy i innych zarazków. W ciągu dnia uciekają one od światła i zimna, chowając się głęboko w materac. Wychodzą w nocy, kiedy śpimy i wygrzewamy dla nich łóżko. Dlatego, nawet gdy odkurzamy codziennie, trudno jest się ich pozbyć. To urządzenie potrafi to zrobić na 3 poziomach : dzięki specjalnej szczotce i dużej mocy ssącej , która „odczepia” bakterie i roztocza od materiału; lampa ultrafioletowa która zabija nawet 99,9 % bakterii oraz systemowi podwójnej filtracji, który usuwa dwa razy więcej mikroorganizmów niż zwykły odkurzacz. Ponieważ urządzenie nie tylko zabija drobnoustroje, ale też ich jaja , usuwa odchody i zdezynfekuje za jednym zamachem.

W jaki sposób działa odkurzacz ?
Odkurzacz Medihome wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe do dezynfekcji. Ma ono długość fali pomiędzy promieniowaniem widzialnym a rentgenowskim. Jego nazwa oznacza dokładnie „ pomiędzy” fioletem (od łacińskiego - ultra - pomiędzy) czyli najkrótszym światłem widzialnym. Promieniowanie UV-C ma długość fali 253.7 nanometrów, która potrafi dezynfekować wodę, powietrze, jedzenie i jest używane od ponad 30 lat w szpitalach, podczas przetwarzania żywności i oczyszczania ścieków. . Wnika ono w błonę komórkową mikroorganizmów i niszczy ich DNA, dzięki czemu je zabija i ułatwia ich usunięcie z materiałów. Odkurzacz działa w trzech etapach, które pozwalają usunąć aż 99.9 % bakterii. Specjalna konstrukcja szczotki i duża moc ssąca urządzenia ( 600watt ) „odczepia” bakterie i roztocza od materiału . Sterylizacji ultrafioletowa, która zabija roztocza, ich jaja i inne drobnoustroje oraz szeroka ssawka , umieszczonych w tym samym miejscu, co lampy ultrafioletowe. Martwe mikroorganizmy są przez nie podwójnie filtrowane (filtr w pojemniku na kurz i przy silniku), co pozostawia czyszczony przedmiot nieskazitelnie czysty.

Dlaczego tak ważne jest usuwanie bakterii i roztoczy ?
Odchody roztoczy zawierają silne alergeny, które mogą powodować : swędzenie, kichanie, egzemę, suchość skóry, pieczenie oczu, problemy z oddychaniem, katar, zmęczenie, problemy ze snem, itd. Mogą też zaostrzyć objawy u osób chorujących na astmę. A to nie jedyni mieszkańcy Twojego materaca. Należą do nich też pluskwy, które również mogą powodować liczne schorzenia. Dezynfekowanie materaca, pościeli czy obić, pomaga zmniejszyć liczbę mikroorganizmów, bez użycia chemicznych środków, które mogą drażnić skórę. (Uwaga : użycie odkurzacza zmniejsza ekspozycję na potencjalnie alergeny, ale nie oznacza, że objawy alergii od razu znikną).

Jak często i w ja


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (71) 311... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielany Wrocławskie
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Ewa
(P.H. SERWIS Henryk Potępa)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Odkurzacze
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 37
Data dodania: 2017-04-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ewa
(P.H. SERWIS Henryk Potępa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ