Następne

Masażer twarzy ultradźwięki podczerwień

299,00 zł


Opis

Jak działa Ultrasonic

Zastosowanie ultradźwięków: do zabiegów twarzy, ciała, w celu ożywienia komórek skóry , usuwania cellulitu i nadmiernego owłosienia. Aparat do ultradźwięków, posiada specjalnie skonstruowaną szpatułkę, głowicę która zostaje wprowadzona w drgania o częstotliwości ultradźwiękowej. Aktywne preparaty są wtłaczane w pory skóry, co podnosi ich skuteczność.

Wibracje w połączeniu z preparatami leczniczymi, powodują przejściowe rozszerzenie porów i ich zmiękczenie,
umożliwiając dokładne usunięcie zanieczyszczeń, pozostałości kosmetyków oraz obumarłych komórek naskórka.

Efektem końcowym wibracji jest silne nawilżenie naskórka, przyśpieszona cyrkulacja krwi, wzmocnienie tkanki skórnej i zwiększony metabolizm komórek. Impulsy ultradźwiękowe, wędrując w dół metalowej szpatułki, wprawiają w ruch jej końcówkę i powodują tak szybką wibrację, że każdy kontakt ze skórą wpływa na pozostałe cząsteczki. W ten sposób usunięte zostają zaskórniki, martwe komórki, zanieczyszczenia, przebarwienia i plamy po słoneczne.

Zmiana pozycji szpatułki umożliwia intensywny mikromasaż skóry, który wspomaga głęboką penetrację kosmetyków, bez naruszania równowagi jonowej.


7 podstawowych funkcji Ultrasonic

JONY UJEMNE - mają zastosowanie oczyszczające, poprzez zastosowanie produktów o działaniu oczyszczającym niwelujemy wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Cera staje się rozświetlona i wygląda młodziej.

JONY DODATNIE - mają wpływ na lepszą absorpcję kosmetyków, oraz dają możliwość wprowadzenia produktów w głębsze warstwy skóry.

FALE ULTRADŹWIĘKOWE - Zmiękczenie naskórka, przyspieszenie absorpcji preparatów kosmetycznych, zwiększenie metabolizmu i krążenia, delikatne stymulowanie systemu nerwowego i komórek. Zmiana przepuszczalności błony komórkowej. Poprawa równowagi PH w tkance skóry, działanie bakteriobójcze

INFRARED - Poprzez przyspieszenie cyrkulacji krwi oczyszcza organizm z toksyn co znacznie spowalnia procesy starzenia się skóry.

ULTRADŹWIĘKI + INFRARED - zastosowanie promieni infrared w połączeniu z zabiegiem przy zastosowaniu ultradźwięków daje spektakularne efekty w walce ze starzeniem się skóry. Skóra staje się świeża, wygląda młodo i promiennie. Co jest szalenie istotne światło infrared ma szerokie zastosowanie lecznicze.

JONY UJEMNE + INFRARED - zastosowanie promieni infrared w połączeniu z zabiegiem przy zastosowaniu jonów ujemnych daje spektakularne efekty w walce z zanieczyszczeniami skóry. Pozwala skutecznie wyeliminować plamy skórne, oraz zapobiega powstawaniu kolejnych. Zabieg bardzo istotny dla osób palących papierosy. Skóra nabiera zdrowych kolorów, zaczyna wyglądać młodziej i zdrowiej.

JONY DODATNIE + INFRARED - zastosowanie promieni infrared w połączeniu z zabiegiem przy zastosowaniu jonów dodatnich daje spektakularne efekty w walce ze skórą z wyraźnymi oznakami zmęczenia. Przy zastosowaniu odpowiednich kosmetyków pozwala nawilżyć i odżywić skórę nawet w głębokich jej warstwach. Zabieg polecany dla każdego rodzaju cery, w zależności od zastosowanych preparatów. Skóra staje się nawilżona i elastyczna, po prostu ZDROWA!!!

Efekty działania ultradźwięków na skórę:

- wytwarzają ciepło, które poprawia krążenie krwi i limfy, relaksuje mięśnie, przyspiesza metabolizm komórek
- pomagają w penetracji i absorpcji leków i kosmetyków przez skórę
- przyspieszają regenerację komórek
- redukują opuchlizny i obrzęki, zmniejszają napięcia mięśni
- pomagają wygładzić zmarszczki
- złuszczają naskórek
- mają gojący i regenerujący wpływ na rany, hamują stany zapalne
- zwiększają nawilżenie skóry
- wspomagają terapię trądzika, zmniejszają pory
- nadają skórze zdrowy blask i świeży wygląd
- zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają wchłanianie tkankowe
- rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają krążenie krwi i limfy
- pobudzają przemianę materii komórek i usprawniają oddych


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Zobacz również

 Mata masująca Mediline
459,00 zł

Bielany Wrocławskie
(ogłoszenia dolnośląskie)

Ogłoszenia Bielany Wrocławskie - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne