Wczasy w domkach letniskowych całorocznych w Beskidach

40,00 zł

wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz
wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 1wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 2wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 3wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 4wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 5wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 6wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 7wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 8wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 9wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 10wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 11wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 12wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 13wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 14wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 15wczasy w domkach letniskowych całorocznych w... - Noclegi - Biecz - zdjęcie 16
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Biecz
woj. małopolskie
pow. gorlicki
gm. Biecz

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Z łazienką:
Tak

Rodzaj:
Mieszkanie

Dla ilu osób:
18

Śniadanie w cenie:
Nie

Akceptowane zwierzęta:
Tak

Parking:
Tak

Plac zabaw:
Tak

Balkon:
Tak

Bar/restauracja:
Nie


Opis

Ośrodek Wczasowy "Wczasy pod gruszą" w Bieczu.
Przez cały rok cena wynajmu (dzieci) 35 zł i (dorośli) 40 zł od osoby za dobę.
Na terenie ośrodka znajdują się trzy domki całoroczne (6-cio osobowe), sauna, balia ruska z jacuzzi, hamaki, boisko do piłki siatkowej, podłoga zadaszona i duża altana do organizowania imprez okolicznościowych (osiemnastki, kawalerskie, poprawiny i inne). Domki są w pełni wyposażone (oprócz ręczników) co umożliwia przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Można jednak korzystać z usług cateringowych zaprzyjaźnionych barów czy restauracji (dowóz w cenie posiłków). W każdym domku jest przestrzenna łazienka, salon z kominkiem i na piętrze dwie sypialnie. Ogród jaki otacza domki, boisko, hamaki, pobliskie lasy i szlak turystyczny na Ferdel zapewnią turystom spokojny i czynny wypoczynek. Dla romantyków - wieczór przy kominku. U nas odpoczniesz na łonie natury. Specyficzna lokalizacja, umożliwia zarówno wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, jak i szybki dostęp do najciekawszych atrakcji w Bieczu jak i całej Małopolsce. Binarowa, skansen Karpacka Troja, Ciężkowice, Szymbark - to tylko niektóre ze wszystkich innych wspaniałych miejsc, oddalonych od nas tylko od kilku, do kilkudziesięciu kilometrów.
Biecz tzw. Mały Kraków jest perełką Beskidu Niskiego. Według różnych źródeł był przez 2-5 dni stolicą Polski. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Do połowy XVI wieku było jednym z największych w Polsce. Przeżył rozkwit w XIV i XV wieku dzięki posiadaniu statusu miasta królewskiego, zaś od XVII w. zaczęło podupadać. Współcześnie jest niewielkim, turystycznym miasteczkiem o malowniczym położeniu oraz z licznymi zabytkami. Często bywała tu Królowa Jadwiga i ufundowała szpital, który obecnie jest odrestaurowywany. W czasie pobytu w Bieczu można zobaczyć piękne muzeum w skład którego wchodzi tzw. kromerówka (nazwa wzięta od Marcina Kromera), dom z baszą, baszta kowalska i turma katowska. Biecki kat zaprowadzi Państwa na wieżę ratuszową, skąd można podziwiać panoramę okolic. Tuż obok Biecza, w Libuszy mamy muzeum Przemysłu Naftowego i Etnografii. Bieckie muzeum oferuje kilka ciekawych tras turystycznych do zwiedzania samodzielnego bądź z przewodnikiem. Ponadto organizujemy zabawy ogrodowe w sezonie wiosenno- letnim. Wynajmujemy również domki dla grup zorganizowanych. Można urządzać imprezy okolicznościowe i integracyjne.
Ceny wynajmu domków w okresie sylwestrowym wynoszą:
- 490 zł za domek / dobę na 3 doby,
- 470 zł za domek / dobę na 4 doby,
- 450 zł za domek / dobę na 5 dób,
- 430 zł za domek / dobę na 6 dób,
- 410 zł za domek / dobę na 7 dób.

Cena dotyczy wynajmu domku dla maksymalnie 6 osób - w przypadku chęci zakwaterowania większej liczby osób opłata za każdą dodatkową osobę wynosi 40 zł za dobę.

www.domkiwbeskidach.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 512... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Biecz
woj. małopolskie
pow. gorlicki
gm. Biecz

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Barbara Czech

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Noclegi
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 47
Data dodania: 2016-11-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj oferty w okolicy

Barbara Czech

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ