Spawarka inwertorowa 250a igbt h00700 + maska spawalnicza

499,00 zł


Opis

SPAWARKA INWERTOROWA 250A IGBT H00700 NOWY MODEL
Nowoczesna spawarka jest urządzeniem dysponującym mocą spawania od 20 - 250A.Posiada wszechstronne zastosowanie, używana jest do spawania stali nierdzewnej, stali stopowych, stali węglowej, miedzi oraz innych metali nieżelaznych. Wyposażona w wentylator, wyświetlacz LCD, potencjometr do płynnej regulacji oraz szybko złącza.
Można w niej stosować różnego typu elektrody kwaśne, zasadowe i celulozowe.
Cechą szczególną i wyróżniającą spawarkę od konkurencyjnych maszyn są Przetworniki IGBT trzeciej generacji, zapewniające niską masę urządzenia i wysoką bezawaryjność.
Bardzo małe wymiary zewnętrzne oraz niespotykana w tej klasie urządzeń niska waga 6 kg. pozwala na swobodną pracę spawacza w każdych warunkach i w każdej pozycji.
Optymalna kombinacja rozmiarów, masy i jakości spawania te urządzenie nie ma sobie równych.
Dzięki możliwości zasilania z sieci lub agregatu prądotwórczego urządzenia MMA 250A IGBT nadają się idealnie do prac w terenie, nawet z długimi kablami zasilającymi.
Lekka, zwarta konstrukcja, sprawia że urządzenie jest wyjątkowo mobilne i pozwala na pracę w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach.
Duży czytelny wyświetlacz parametrów pozwala na dokładne ustawienie właściwego prądu spawania.
Zalecany dobór prądu spawania do średnicy elektrody: - 2,5 mm / 70 - 100 A - 3,2 mm / 110 - 140 A - 4,0 mm / 140 - 250 Ali> Dane techniczne Napięcie znamionowe: 230V~50Hz
Regulacja prądu spawania: 20-250A
Faza : 1
Cykl roboczy: 100% - 193A, 60% - 250A
Średnica elektrod: 1.6 - 4.0
Zajarzenie łuku: kontaktowe
Stopień ochrony: IP21S
Chłodzenie: wymuszone (wentylator)
Wymiary: 440 x 230 x 295 mm
Waga: ok. 6 kg Dodatkowe funkcje spawarki Funkcja spawania MMA
Technologia inwertorowa IGBT
Funkcja HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK - HOT START - to system umożliwiający zwiększenie prądu przy starcie dla szybszego zajarzenia łuku spawalniczego. - ANTI STICK - funkcja zapobiegająca przyklejaniu się elektrody do spawanego materiału. - ARC FORCE - system automatycznej stabilizacji łuku niezależnie od jego długości. MASKA SPAWALNICZA PRZYŁBICA SAMOŚCIEMNIAJĄCA 80 CZARNA (2 FILTRY)
Nowoczesna i wytrzymała maska spawalnicza firmy MAR-POL.Urządzenie dysponuje filtrem regulacji zaciemnienia.Obudowa maski w całości wykonana z tworzywa ABS- bardzo trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Regulacja szybkości ściemniania
Regulacja czułości sensoru na błysk
Regulacja uchwytu mocującego
Wbudowany wkład solarny ładujący baterie
Gratis bateria Litowo-jonowa (włożona w panel)
Prawdziwe parametry potwierdzone deklaracją
Obudowa maski z porządnego tworzywa ABS Dane techniczne Przyłbica wykonana jest z wysoce odpornego materiału polimerowego.
Stan rozjaśnienia: 4 DIN.
Stopień ochrony w stanie zaciemnionym: 9-13 DIN.
Ochrona oczu wg. normy: EN379 1/2/1.
Ochrona twarzy wg. normy: EN175.
Pole widzenia: 92,5 mm x 42,5 mm
Czas reakcji: nie...

Więcej informacji oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Białystok - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Grabówka (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Łapy (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Mońki (pow. moniecki w podlaskim), Ogłoszenia Wasilków (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Skrybicze (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Knyszyn (pow. moniecki w podlaskim), Ogłoszenia Sokółka (pow. sokólski w podlaskim)