Ram mounts uniwersalny uchwyt finger grip™ tel/urz

213,00 zł

Ram mounts uniwersalny uchwyt finger grip™ tel/urz - Pozostałe motocyklowe - Białystok

Opis

RAM-HOL-UN4U uniwersalny uchwyt Finger Grip™ do telefonów komórkowych oraz przenośnych urządzeń elektronicznych. Uniwersalny uchwyt Finger Grip™ został zaprojektowany do współpracy z  telefonami komórkowymi oraz urządzeniami elektronicznymi, takimi  jak np. radiotelefony, urządzenia GPS itp. W skład uchwytu wchodzą trzy zestawy różnej długości, elastycznych ramion rozmieszczonych po bokach oraz dodatkowe płytki umieszczone w dolnej i górnej części, powodujące bardzo stabilne trzymanie urządzenia. Opatentowany projekt uchwytu pozwala na swobodne umieszczanie i wyjmowanie urządzenia. RAM-HOL-UN4U jest idealnym rozwiązaniem do montażu telefonu w samochodzie, na łodzi,  na motocyklu, quadzie itp. Tylna część uchwytu posiada otwory umożliwiające połączenie go za pomocą śrubek z dowolnym elementem montażowym RAM Mount.RAM-HOL-UN4U jest dedykowany do:Telefonów, które będą pasowały do wymiarów podanych poniżej.Radiotelefonów.Urządzeń GPS.Urządzeń z futerałami (również OtterBox), etui itp. Poniżej znajdują się wymiary urządzeń, które można stosować z uchwytem.Wysokość:Minimum: 5,25 calaMaksimum: 6,0 caliDla urządzeń o wysokości ponad 6 cali należy zdemontować dolną oraz górną płytkę uchwytu.Przy zastosowaniu krótkich bocznych ramion:Maksymalna grubość: 0,75 calaMinimalna szerokość: 1,25 calaMaksymalna szerokość: 3,0 calePrzy zastosowaniu średniej długości bocznych ramion:Maksymalna grubość: 1,25 calaMinimalna szerokość: 1,5 calaMaksymalna szerokość: 3,5 cala Przy zastosowaniu długich bocznych ramion:Maksymalna grubość: 1,6 calaMinimalna szerokość: 2,25 calaMaksymalna szerokość: 3,5 calaCechy:Uchwyt można precyzyjnie dopasować do wymiarów urządzenia.Gumowe końcówki uchwytu powodują bardzo stabilne trzymanie urządzenia.Uchwyt współpracuje z wieloma komponentami RAM Mount, co daje mnóstwo sposobów montażu.Istnieje możliwość zintegrowana z uchwytem głowicy obrotowej np. RAM-B-347U, umożliwiającej szeroki zakres regulacji położenia urządzenia.Kilka punktów do montażu na tylnej części uchwytu.Dodatkowe płytki umieszczonew dolnej i górnej części uchwytu umożliwiają jeszcze pewniejsze trzymanie urządzenia.Łatwy dostęp do wszystkich elektronicznych portów urządzenia.Stylowy wygląd.Uchwyt jest wykonany z materiałów o bardzo wysokiej wytrzymałości....

Więcej informacji o produkcie, aktualne promocje i wyprzedaże znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Ram mounts uniwersalny uchwyt finger grip™ tel/urz - w dostawie kurierem. Paczki ze względu na ubezpieczenie zawartości wysyłane są kurierem DHL. Płatność przy odbiorze lub przedpłata na konto.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Motocykle
(MOTONET )

Białystok
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe motocyklowe
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2020-08-30

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Motocykle
(MOTONET )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij