Przynęta westin shadteez hollow 12cm 9g pearl sand

419,00 zł

przynęta westin shadteez hollow 12cm 9g pearl... - Zanęty i przynęty - Białystok

Opis

Połączyliśmy kształt legendarnych przynęt ShadTeez i ShadTeez Slim, aby stworzyć ShadTeez Hollow. Przyjrzyj się uważnie, a zauważysz, że nie jest to zwyczajna przynęta. Duża komora powietrzna w połączeniu z otworami w bokach tworzy przynętę, która łatwo się składa - dając znacznie wyższy współczynnik zacięcia niż przynęta o pełnym korpusie. Wędkarze łowiący okonie i sandacze docenią przede wszystkim łatwość składania przynęty w idealnej pozycji w pysku. Dzięki temu zatniesz więcej ryb niż pozostali wędkarze łowiący na inne przynęty. Zastosoway po raz pierwszy w przynęcie ShadTeez boczny otwór umożliwia przepływ wody przez korpus, tworząc nowy rodzaj wibracji przyciągających ryby.Chcesz uzbroić tę przynętę hakiem offsetowym? Nie ma problemu. Dzięki nacięciom od strony grzbietu i brzucha możesz ukryć haczyk i łowić nią w wszelkiego rodzaju zaczepach, ale gdy tylko ryba ją zaatakuje, rozpocznie się walka! Solidny pysk przynęty zapewnia mocny punkt mocowania haka lub główki jigowej, utrzymując ją w optymalnej pozycji pomimo kolejnych brań, zacięć i rzutów. Łów gumą ShadTeez Hollow na zwykłej główce jigowej lub dropshotem. Natomiast zbrojona Ned Head, przynęta spoczywa na dnie pod idealnym kątem, imitując żerującą rybę. Prowadząc ShadTeez Hollow szybko lub wolno, przynęta będzie idealnie pracować współosiowo bez względu na prędkość. Chcesz prowadzić naprawdę wolno? Dzięki smukłemu ogonowi w połączeniu z miękką i zoptymalizowaną konstrukcją korpusu, przynęta ta będzie pracować przy najwolniejszym zwijaniu.ShadTeez Hollow — zmienia zasady gry.Nie zawiera toksycznych związkówRealistyczne oczyKusząca praca nawet przy bardzo wolnym zwijaniuNacięcia do haka offsetowegoOtwory w bokach powodujące dodatkowe wibracje oraz ułatwiające składanie przynęty w pysku rybyPusty korpus zapewnia lepszy współczynnik zacięcia

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu.

Dodatkowe informacje znajdziesz po przejściu na stronę sklepu internetowego. Zamów produkt w sklepie. Wysyłka w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Białystok
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zanęty i przynęty
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-09-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Zanęty i przynęty w okolicy

Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij