Następne

Meldonium 40 kaps 250mg

80,00 zł


Opis

Mildronate produkowane jest jako środek iniekcyjny jak i w postaci kapsułek. Ze względu na łatwiejsze podawanie opisze dawkowanie na kapsułkach. Aktywny czas działania Meldonium to od 6 do 8 godzin a jeśli chodzi o maksymalną dawkę nie powinniśmy przekraczać 1500mg na dobę. Jest wiele metod podawanie tego leku w zależności od rodzaju kuracji jak i tego co chcemy osiągnąć.

W leczeniu przewlekłego zaburzenia krążenia mózgowego, dawki jakie powinniśmy przyjmować to 500mg dziennie (1 kapsułka) . Okres tej terapii powinien trwać pomiędzy 4 a 6 tygodni.

Kolejny przykład kiedy mamy do czynienia z leczeniem w ramach terapii skojarzonej: dawka wynosi od 500 do 1000mg raz na dobę (może też być podzielona na 2 dawki w ciągu dnia). Okres takiej terapii powinien wynosić od minimum 4 do 6 tygodni.

Kiedy doskwiera nam stres intelektualny , oraz zmęczenie fizyczne- zalecanymi dawkami są 250mg cztery razy dziennie( 1000mg łącznie na dobę) .Okres terapii to od 10dni do 2 tygodni.

Typowo w dopingu: od 500 do 1000mg , podzielone na dwa razy dziennie , szczególnie przed treningiem. Czas trwania kuracji w okresie przygotowawczym to 2-3 tygodnie, w okresie starów w zawodach od 10 do 14 dni.

W walce z alkoholizmem: dawka to 500mg cztery razy dziennie (łącznie 2000mg na dobę). Okres terapii wynosi wtedy od 7 do 10 dni.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne