Ogłoszenie jest nieaktualne

Maska spawalnicza przyłbica samościemniająca blue (2 filtry)

83,49 zł


Opis

MASKA SPAWALNICZA PRZYŁBICA SAMOŚCIEMNIAJĄCA BLUE (2 FILTRY)
Nowy model automatu ściemniającego, wyposażonego w funkcję testu oraz ułatwionym dostępem do baterii! Przeznaczona do spawania wszystkimi metodami z wykorzystaniem łuku elektrycznego - elektrodą otuloną MMA oraz półautomatem w osłonie gazowej MIG MAG i TIG. Możliwe jest również spawanie metodą TIG (-) - małym prądem (20A). Specjalny czujnik umieszczony w kasecie filtrującej automatycznie identyfikuje rozpoczęcie procesu spawania, uruchamiając funkcję samozaciemnienia. Po zakończeniu pracy filtr samoczynnie wraca do stanu rozjaśnienia. Filtr jest zasilany wewnętrznymi bateriami, które ładują się samoczynnie za pośrednictwem ogniw słonecznych i nie wymagają wymiany.
Główne zalety Zwarta i estetyczna budowa
Prosta w użyciu, lekka i wygodna
Zapewnia szerokie pole widzenia
Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo
Automatyczne włącznie i wyłączanie
Chroni przed promieniowaniem UV i IR
Posiada wielostopniową regulację umożliwiająca dostosowanie jej do wielkości głowy użytkownika
Posiada regulację stopnia zaciemniania, regulacje czułości fotoczujników i przełącznik umożliwiający wybranie trybu spawania

Więcej informacji oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Białystok - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Grabówka (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Łapy (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Mońki (pow. moniecki w podlaskim), Ogłoszenia Wasilków (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Skrybicze (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Knyszyn (pow. moniecki w podlaskim), Ogłoszenia Sokółka (pow. sokólski w podlaskim)