Klej do pistoletów termotopliwy uniwersalny 11.2mmX200mm 300g TERMIK

9,00 zł

Klej do pistoletów termotopliwy uniwersalny 1... - Akcesoria - Białystok
Klej do pistoletów termotopliwy uniwersalny 1... - Akcesoria - Białystok - zdjęcie 1Klej do pistoletów termotopliwy uniwersalny 1... - Akcesoria - Białystok - zdjęcie 2Klej do pistoletów termotopliwy uniwersalny 1... - Akcesoria - Białystok - zdjęcie 3Klej do pistoletów termotopliwy uniwersalny 1... - Akcesoria - Białystok - zdjęcie 4Klej do pistoletów termotopliwy uniwersalny 1... - Akcesoria - Białystok - zdjęcie 5Klej do pistoletów termotopliwy uniwersalny 1... - Akcesoria - Białystok - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Klej do pistoletów uniwersalny, termotopliwy w sztyfcie Ø11,2 x 200 mm, półprzeźroczysty, profesjonalna jakość, duża siła klejenia, klei wyjątkowo szybko- w niecałe 2 minuty. Opakowanie 15 sztyftów, 300g.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 503... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Katarzyna

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 49
Data dodania: 2019-11-25

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Katarzyna

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij