Następne

Cleantech company leather cleaner - środek do czyszczenia skóry 5l

209,00 zł


Opis

CleanTech Company Leather Cleaner - skórzana tapicerka samochodowa wymaga odpowiedniej pielegnacji - niezwykle latwo ja uszkodzic, jesli uzyjemy nieodpowiednich produktów do czyszczenia. Leather Cleaner swietnie czysci skórzane powierzchnie, nie niszczy ich i jest bezpieczny dla ich delikatnej struktury.Idealnie komponowana formula preparatu nie odbarwia skóry i doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Charakteryzuje sie niezwykla wydajnoscia i jest gotowy do uzycia - nie wymaga rozcienczania ani innych przygotowan przed zastosowaniem. Moze byc stosowany do czyszczenia skórzanej tapicerki w kazdym kolorze.Nanies produkt na tapicerke - mozna skorzystac z pianowniczki lub stosowac preparat bezposrednio na czyszczona powierzchnie. Do czyszczenia korzystaj ze szczotki, która jest dedykowana tapicerkom skórzanym. Po zakonczeniu czyszczenia skórzanej tapicerki, nalezy zebrac zabrudzenia i pozostalosci produktu, a nastepnie pozostawic skóre do wyschniecia. W celu uzyskania najlepszej ochronny i efektu impregnacji, nalezy zastosowac preparat konserwujacy.Najwazniejsze cechy:- do kazdej tapicerki skórzanej
- wydajny
- latwy w uzyciu
- pH 5 - neutralne dla wyrobów skórzanych
Sposób uzycia:- Nanies produkt bezposrednio lub przy pomocy butelki z pianowniczka. Rozpocznij czyszczenie delikatna szczotka do czyszczenia tapicerki skórzanej.
- Po umyciu tapicerke przetrzyj mikrofibra i pozostaw do wyschniecia.
- Zabezpiecz czyszczona powierzchnie preparatem CleanTech Co Leather Protector, by ja wypielegnowac i chronic przed zanieczyszczeniami.
UWAGA- Nie nanos produktu na powierzchnie rozgrzane ani te znajdujace sie w bezposrednim sloncu.
Pojemnosc: 5000 ml

Więcej informacji o produkcie, aktualne promocje i wyprzedaże znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Cleantech company leather cleaner - środek do czyszczenia skóry 5l - zamówisz do Paczkomatu, korzystając z usług Poczty Polskiej lub w dogodne dla Ciebie miejsce za pośrednictwem Kuriera DPD. Przesyłki wysyłane za pośrednictwem Paczkomatów są przesyłkami ubezpieczonymi. Formy płatności: - płatność przelewem, PayPal, Bluemedia, bony podarunkowe, płatność przy odbiorze (dodatkowo płatne).
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne