Wędka westin w3 spin 9'/270cm m 7-30g 2sec w322-0902-m

479,00 zł

Wędka westin w3 spin 9'/270cm m 7-30g 2sec w3... - Wędki - Białogard
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Białogard
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Seria spinningów W3 oferuje zarówno krótsze i lżejsze wędki, jak i długie o średniej akcji pozwalającej na oddawanie dalekich rzutów. Krótszymi modelami idealnie poślemy małe wahadłówki i błystki z precyzją i wrażliwością, a mocne blanki TORY ułatwią zacięcie ryby. Pozostałe wędziska z serii W3 to specjalistyczne spinningi do dalekich dystansów i przynęt dochodzących do 30g idealnych na Skandynawskie wybrzeża, zestawów z pływakami, a także konwencjonalnego łowienia klasycznymi przynętami.Blank W3 Spin uzbrojono w profesjonalne przelotki LTS.  Zastosowano innowacyjny i solidny uchwyt kołowrotka SKS + KDPS (dokręcany od góry).  Rękojeść W3 Spin wykonano z doskonałej jakości korka klasy Premium a w niektórych modelach wykończono pianką EVA. Wędzisko dodatkowo wzmocniono z Kevlar Carbon. Wędki te są idealne do transportu dzięki swojej niewielkiej długości po złożeniu.Uchwyt kołowrotka: SKS+KDPS (dokręcany od góry)Przelotki: LTSBlank: ’TORAY’ High Performance Carbon o wspaniałej akcji i właściwościach rzutowychKorkowa rękojeść klasy Premium (model bez dodatkowej pianki)Wzmacniane Kevlarem i Carbonem

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Dodatkowe informacje znajdziesz po przejściu na stronę sklepu internetowego. Zamów produkt w sklepie. Wysyłka w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Białogard
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wędki
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-03-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij