Kapsułki wielokrotnego użytku do Nespresso® Sealpod „Starter Edition“

115,90 zł

Kapsułki wielokrotnego użytku do Nespresso® S... - Kawa - Białogard

Opis

Sealpod to oryginalny system kapsułek do wielokrotnego napełniania. Opatentowana kapsułka Sealpod wielokrotnego użytku ze stali nierdzewnej działa jak zwykła kapsułka jednorazowa. Ta edycja Starter Edition jest przeznaczona do ekspresów na kapsułki Nespresso.  D O S K O N AŁ E D O P A S O W A N I E Kapsułki Sealpod pasują do większości ekspresów kapsułkowych Nespresso - co czyni je najbardziej kompatybilnymi kapsułkami wielokrotnego użytku na rynku! Dzięki tysiącom sprawdzonych testów Sealpod gwarantuje, że są całkowicie bezpieczne dla Twojego ekspresu na kapsułki. Są one krótsze niż kapsułki jednorazowe, dzięki czemu masz gwarancję, że nie uszkodzisz płytki. T R Z Y M A J G O RĄ C Y P L A S T I K Z D A L E K A Wykonane ze stali nierdzewnej, kapsułki wielokrotnego użytku Sealpod oferują alternatywę, która nie zaszkodzi Twojej ulubionej filiżance radości. Zmniejsz swój wpływ na środowisko i zadbaj o swoje zdrowie, parząc mniej kawy przez gorący plastik. O S Z C ZĘ D Z A J I S M A K U J W IĘ C E J Kapsułki Sealpod mogą przetrwać całe życie! Pozwalają zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć ilość odpadów jednorazowego użytku, a jednocześnie nigdy nie skąpią smaku. Będziesz mógł wybrać dowolną kawę: od lokalnie palonych odmian do specjalty kaw z całego świata. Pamiętaj jednak o kilku podstawowych zasadach: zmiel drobno wybraną kawę, wybierz średnio lub ciemno palone ziarna i wypełnij kapsułkę 4,2-4,5 gramami (lub półtorej miarki) świeżo zmielonej kawy.  Co dostajesz: - 1 kapsułka- 1 świeże wieczko, które pozwala na wstępne napełnienie kapsułki i przechowywanie jej do późniejszego wykorzystania aż do 7 dni!- 1 kubek do odmierzania - 1 zapasowy pierścień silikonowy- 120 naklejek Idealny dla: Osób, które chcą cieszyć się wybraną przez siebie kawą, prowadzą zdrowy tryb życia i preferują przyjazną dla planety filiżankę kawy w przystępnej cenie.  Kompatybilny z: Większość ekspresów Nespresso, w tym większość modeli De' Longhi i Breville: Inissia, Pixie, Citiz, Citiz- Milk, Maestria, Gran Maestria, Le Cube, Lattissima, Lattissima+, Lattissima Touch, Essenza, Essenza Krups, Essenza Mini, Creatista, Creatista Plus, Creatista Pro, Creatista Uno, Kitchen Aid, Wacaco Minipresso N S, Prodigio, Expert i Concept. N I E K O M P A T Y B I L N E z ekspresami do kawy Vertuo Line, Keurig i Dolce Gusto..

Oferta sklepu internetowego. Przejdź na stronę sklepu by zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Białogard
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Przyjaciele Kawy)

Białogard
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kawa
(w dziale: Produkty spożywcze)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 15
Data dodania: 2021-09-12

Zgłoś naruszenie

Kawa w okolicy

Sklep
(Przyjaciele Kawy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij