Materac lateksowy Hetman Aqua

2 130,00 zł

Materac lateksowy Hetman Aqua - Materace - Biała Podlaska

Opis

Sen to bardzo ważna czynność w życiu człowieka. Wybór materaca jest bardzo ważnym elementem, gdyż od niego zależy nasza jakość snu i odpoczynku.Wysokość materaca: 21 cmKorzyści dla Ciebie:7-strefowy wkład lateksowy o wysokości 18 cm;znakomite dopasowanie do ułożenia ciała, przy jednoczesnym wyeliminowaniu ucisku naczyń krwionośnych;pokrowiec z dzianiny SYLVERINE LYOCELL® o właściwościach antybakteryjnych, antystatycznych i wspomagających odprowadzanie wilgoci;bardzo grube pikowanie pokrowca z poliestrową włókniną klimatyzującą.Wysokość materaca: 21 cmKorzyści dla Ciebie:7-strefowy wkład lateksowy o wysokości 18 cm;znakomite dopasowanie do ułożenia ciała, przy jednoczesnym wyeliminowaniu ucisku naczyń krwionośnych;pokrowiec z dzianiny SYLVERINE LYOCELL® o właściwościach antybakteryjnych, antystatycznych i wspomagających odprowadzanie wilgoci;bardzo grube pikowanie pokrowca z poliestrową włókniną klimatyzującą..

Szczegółowe informacje o produkcie, a także o kosztach transportu w dowone miejsce w Polsce znajdziesz po przejściu na stronę sklupu internetowego. Przejdź do ogłoszenia poprzez link w ogłoszeniu.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Biała Podlaska
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Biała Podlaska
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Materace
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij