Dodatkowy dochód do pensji - od zaraz!

Szczegóły

Typ pracy:
Dorywcza

Czas trwania:
1 miesiąc

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca zdalna:
Tak

Wymagane prawo jazdy:
Nie

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Biegły angielski:
Nie


Opis

Lubisz spędzać większość czasu przy swoim ulubionym komputerze? Musisz zajmować się domem, masz gromadkę dzieci i chciałabyś dorobić w domu? Chciałbyś zarobić - mając dużo wolnego czasu jako emeryt, rencista czy student?

Proponuję pracę prostą, przyjemną i nie wymagającą dużych umiejętności ani doświadczenia - w programie partnerskim współpracującym z bankami!

Wystarczy, że znasz podstawy obsługi komputera, a reszty nauczysz się w trakcie pracy!

Poza tym, zapewniona jest pomoc on-line, a zarobić można niezłe pieniążki /w zależności od czasu pracy/ w 3 - 5 tygodni!

Dowiedz się więcej na e-mail [email protected], w temacie proszę wpisać: Pensja.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Biała Podlaska - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Radzyń Podlaski (pow. radzyński w lubelskim), Ogłoszenia Międzyrzec Podlaski (pow. bialski w lubelskim), Ogłoszenia Łosice (pow. łosicki w mazowieckim), Ogłoszenia Kodeń (pow. bialski w lubelskim), Ogłoszenia Sarnaki (pow. łosicki w mazowieckim), Ogłoszenia Konstantynów (pow. bialski w lubelskim)