Transporter Mappa - 1 szt.

44,80 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Transporter Mappa - 1 szt. - Transport zwierząt - Bezrzecze

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Bezrzecze
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Obojętnie, czy w drodze do lekarza, w podróży czy w trakcie krótkiej przejażdżki autem – Transporter Mappa ze składanym uchwytem jest zaufanym miejscem dla Twojego zwierzaka. Zintegrowane otwory wentylacyjne w górnej i dolnej pokrywie oraz drzwiczkach zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz transportera Kratka z metalu umożliwia łatwe i szybkie otwarcie i pewne zamknięcie, dodatkowo może być ona całkowicie wyjęta. Dzięki poczwórnemu zamknięcie na klik (2 po lewej i 2 po prawej stronie) można łatwo i w kilka sekund oddzielić od siebie górną i dolną pokrywę. Transporter nadaję się dla małych psów, kotów i innych małych zwierząt. Transporter Mappa w skrócie: Praktyczny transporter dla małych psów, kotów i innych małych zwierząt Doskonała cyrkulacja powietrza: zintegrowane otwory wentylacyjne w górnej i dolnej pokrywie oraz w drzwiczkach Metalowe drzwiczki z kratą: szybkie otwieranie i pewnie zamknięcie, wyjmowane Poczwórne zamknięcie na klik: możliwość oddzielenia obu pokryw Max. obciążenie: 5 kg Kolor: Dolna pokrywa: czarna Górna pokrywa: biała Drzwiczki z kratą: białe Materiał: Pudełko: tworzywo sztuczne Kratka: metal, lakierowany Wymiary: Całkowite: szer. 32,5 x dł. 48 x wys. 29 cm Wejście: ok. dł. 23 x wys. 23,5 cm Ostępy między kratkami: ok. 2,5 x 2,7 cm Boczne otwory wentylacyjne: ok. szer. 1 x dł. 9,3 cm Waga: 1210 g Ważne!: Przyzwyczajaj swoje zwierzę do transportera stopniowo. Nie jest on przeznaczony do długiego pobytu w nim zwierzęcia. Podczas jazdy autem zabezpiecz transporter, by uniknąć jego przemieszczania się. W wypadku jazdy na siedzeniu pasażera wyłącz poduszki powietrzne.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Bezrzecze
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Transport zwierząt
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2020-09-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij