Sprzedam kiosk handlowy

6 000,00 zł

Szczegóły

Cena za m2:
545.45

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
11 m2

Obiekt nowy:
Nie

Wentylacja:
Tak

Podjazd dla dostawców:
Nie

Atest SANEPID'u:
Nie

Podjazd dla wózków:
Nie

Ciąg handlowo-usługowy:
Nie

Wysokość:
3 m


Opis

Mam do sprzedania kiosk handlowy o powierzchni 10,8 m kwadratowego. Wymiary 3,60/2,80. Kiosk ten idealnie nadaje się do drobnej działalności handlowej, jak również do celów rekreacyjnych, na działkę lub ogródek. Może być również wykorzystany jako podręczny magazynek na budowie, lub jako portiernia np. na parkingu. Konstrukcja kiosku jest wykonana z płyty warstwowej obornickiej, nie wymagającą zabezpieczenia i konserwacji. Cena 6 000 zł.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Bełchatów - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Piotrków Trybunalski i okolica (pow. m. Piotrków Trybunalski w łódzkim), Ogłoszenia Sieradz i okolica (pow. sieradzki w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice i okolica (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Radomsko i okolica (pow. radomszczański w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola i okolica (pow. zduńskowolski w łódzkim), Ogłoszenia Chojne i okolica (pow. sieradzki w łódzkim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Bełchatowie lub w całym województwie łódzkim.