zamiana na podobne,lub mniejsze

Mieszkanie w Będzinie - parametry

Powierzchnia:
34 m2

Liczba pokoi:
1

Piętro:
1

Wystawiający:
Osoba prywatna

Ilość pięter w budynku:
1

Standard:
Po remoncie

Rodzaj lokalu:
Mieszkanie

Rok budowy:
1912

Technologia:
Cegła

Dodatkowe zalety:

Dostęp do strychu
Umeblowanie

Mieszkanie zamienię, Będzin - opis nieruchomości

zamienie mieszkanie lokatorskie pokój,kuchnia,przedpokój,osobno wc i łazienka,ciepła woda z bojlera elektryczny,gaz z butli,ogrzewanie grzejnik-piec,kafelki w łazience i wc i przedpokój,mieszkanie po remoncie i nie wymaga większych nakładów,można śię wprowadzić i mieszkać,niski czynsz i b.dobra lokalizacja,jeśli ktoś pracował w górnictwie to może to mieszkanie wykupić za małe pieniądze,ponieważ jest to własność ZRK Bytom.Zamienie na sosnowiec,będzin lub d.górnicza może być trochę zadłużone lub dam odstępne,ale to wszystko jest zależne od standartu mieszkania i lokalizacji itp,tylko do 2piętra,moje mieszkanie nie jest zadłużone i niczym innym obciążone.Dziękuje i proszę o poważne oferty przez cały dzień.mieszkanie jest ciepłe,przy temeraturze 0 st.C jest 15stC bez ogrzewania,mury są z cegły imają 60 cm gr i nad mieszkaniem strych.Zamienie też na pokój z kuchnią wc i łazienka,nie muśi być co,może być mniejsze np.28-30m

------------

Najważniejsze informacje o mieszkaniu:
Mieszkanie jednopokojowe do zamiany na inne .
Całkowita powierzchnia wynosi: 34 m2.
Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 1912 roku.
Nieruchomość zlokalizowana jest w Będzinie


Zadaj pytanie do oferty (Mieszkanie jednopokojowe Będzin, 34 m2, pierwsze piętro - Do zamiany)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Będzin - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Katowice i okolica (pow. m. Katowice w śląskim), Ogłoszenia Sosnowiec i okolica (pow. m. Sosnowiec w śląskim), Ogłoszenia Bytom i okolica (pow. m. Bytom w śląskim), Ogłoszenia Gliwice i okolica (pow. m. Gliwice w śląskim), Ogłoszenia Zabrze i okolica (pow. m. Zabrze w śląskim), Ogłoszenia Ruda Śląska i okolica (pow. m. Ruda Śląska w śląskim), Ogłoszenia Chorzów i okolica (pow. m. Chorzów w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Będzinie lub w całym województwie śląskim.