Royal Canin Veterinary Feline Mobility - 2 kg

94,80 zł

Royal Canin Veterinary Feline Mobility - 2 kg - Karmy dla kotów - Będzin

Opis

Zalecenia dotyczące stosowania karm weterynaryjnych: Podawanie karmy weterynaryjnej powinno odbywać się wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. W trakcie podawania karmy weterynaryjnej konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne u weterynarza. Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia nagle się pogorszy, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Dokonanie zakupu karmy weterynaryjnej jest jednoznaczne z przeczytaniem i zrozumieniem powyższych zaleceń. Zbilansowana, pełnowartościowa dieta jest ważna dla utrzymania kota w dobrej kondycji i sprawności fizycznej przez długi czas. Sucha karma Royal Canin Veterinary Feline Mobility to smaczna karma, która została opracowana specjalnie w celu wspierania prawidłowej motoryki kota i świetnie nadaje się do podawania jako codzienna dieta dla Twojego pupila. Karma dla kotów Royal Canin charakteryzuje się wysoką zawartością cennych kwasów tłuszczowych omega-3 i jest wzbogacona o ekstrakt z omułka zielonowargowego. Sucha karma Royal Canin Veterinary Feline Mobility zawiera również specjalny kompleks przeciwutleniaczy, który może przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Karma sucha Royal Canin Veterinary Feline Mobility w skrócie: Zbilansowana karma sucha dla dorosłych kotów. Opracowana specjalnie w celu wspierania motoryki zwierzęcia. Specjalny kompleks składników odżywczych: bogaty w EPA i DHA (kwasy tłuszczowe omega-3), wzbogacony o ekstrakt z omułka zielonowargowego. Źródło antyoksydantów: pomagają chronić komórki i neutralizować wolne rodniki. Wskaźnik S/O: tworzy w środowisko moczu niekorzystne dla tworzenia się kamieni struwitowych i szczawianu wapnia. Do codziennego karmienia: kompletny skład zawierający wszystkie ważne składniki odżywcze.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Będzin
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Będzin
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij