Zatrudnimy rolnika

Zatrudnimy rolnika - Rolnictwo, ogrodnictwo - Babice
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Babice
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Praca za granicą:
Tak


Opis

Szukamy zaangażowanego rolnika do współpracy w procesie upraw specjalistycznych. Wymagamy znajomości obsługi nowoczesnych maszyn oraz pojazdów rolniczych, procesów związanych z uprawą, takich jak: siew, ochrona roślin oraz zbiór. Stosowanie środków ochrony roślin musi być Tobie znane.
Praca w większym zespole powinna Tobie sprawiać przyjemność. Oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz możliwość korzystania z mieszkania służbowego.
W naszym innowacyjnym rodzinnym przedsiębiorstwie rolniczym produkujemy głównie: szparagi, borówkę, rzepę oraz zboże. Szukamy pracownika, wspierającego nasz międzynarodowy zespół pracowniczy. Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 12€ brutto na godzinę oraz codziennie ciepły posiłek, w razie potrzeby możliwe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy. Nasze gospodarstwo znajduje się w miejscowości Brandenburg an der Havel, co pozwala na weekendowe wyjazdy do domu.
Do twoich współpracowników należy młody zespół kierowniczy zajmujący się różnorodnymi uprawami rolniczymi. Oczekujemy od Ciebie odpowiedzialnej i samodzielnej pracy związanej z produkcją warzywno-owocową. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest mile widziana. W razie potrzeby oczekujemy od kandydata chęć polepszania umiejętności językowych.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Babice
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
biuro

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rolnictwo, ogrodnictwo
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-06-21

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

biuro

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij