GUERLAIN - Abeille Royale - Krem do pielęgnacji okolic oczu - ABEILLE ROYALE CREME YEUX 15

495,00 zł

Obserwuj

Zobacz na mapie:
Augustów
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Produkty pszczele to jedne z najbardziej skutecznych naturalnych substancji leczniczych. Dział Badań Guerlain nieustannie bada różne gatunki rodzaje miodu i mleczko pszczele, aby tworzyć Abeille Royale: program pielęgnacji skóry, wykorzystujący technologię, która stymuluje mechanizmy odnowy, aby korygować zmarszczki i utratę jędrności przez tkankę. Abeille Royale Eye Cream oddziałuje na zmarszczki wokół oczu: od drobnych linii, aż po lwie zmarszczki i kurze łapki. Dzięki temu dzień po dniu wyraźnie odmładza skórę wokół oczu. Wykorzystana technologia, której skuteczność dowiedziono badaniami, łączy w sobie: - miody i galaretkę królewską, używane wyłącznie przez markę Guerlain, - kwas hialuronowy. Efekt: - Skóra jest nawilżona i wypełniona od wewnątrz. Odzyskuje utraconą gęstość i staje się gładsza. - Cienie i opuchnięcia wokół oczu ulegają znacznej redukcji. - Skóra w okolicach oczu jest gładsza i bardziej promienna. Produkt testowany oftalmologicznie. Krem zawiera 94% składników naturalnego pochodzenia*. Jego opakowanie zaprojektowano z myślą o zminimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko. GOOD FOR A BETTER PLANET Ekologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony.. GUERLAIN - Abeille Royale - Krem do pielęgnacji okolic oczu - ABEILLE ROYALE CREME YEUX 15ML-505335

Przejdź na stronę sklepu internetowego i zamów produkt z dostawą do domu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Augustów
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep internetowy
(Sephora)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pielęgnacja twarzy, szyji
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-05-18

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep internetowy
(Sephora)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij