Rehabilitacja i masaz leczniczy

40,00 zł


Opis

Profesjonalni technicy masażyści pomogą Ci uporać się z dolegliwościami układu mięśniowego, kostnego i nerwowego. Usprawniamy kończyny po urazach i operacjach. Zabiegi wykonujemy w gabinecie, dojeżdżamy też do mieszkania pacjentów. Pomagamy uporać się z bólem pleców przy dolegliwościach związanych z dyskopatią, zwyrodnieniach kręgosłupa itp. Dla nas liczy się dobro pacjenta, dlatego dbamy o komfort w trakcie zabiegu i stosujemy system zniżek, tak aby każdego było stać na leczenie.Więcej na www.rehabilitacja.club


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Andrychów - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Kraków i okolica (pow. m. Kraków w małopolskim), Ogłoszenia Bielsko-Biała i okolica (pow. m. Bielsko-Biała w śląskim), Ogłoszenia Tychy i okolica (pow. m. Tychy w śląskim), Ogłoszenia Żory i okolica (pow. m. Żory w śląskim), Ogłoszenia Mikołów i okolica (pow. mikołowski w śląskim), Ogłoszenia Orzesze i okolica (pow. mikołowski w śląskim), Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Andrychowie lub w całym województwie małopolskim.