Następne

znicze, wkłady, świece

150,00 zł


Opis

www.kamiz24.pl to sklep Internetowy, w którego ofercie znajdą Państwo wkłady i znicze głównie firmy Ignis Gwarancja Jakości.
Dodatkowo asortyment sklepu stanowią świece, zapalarki oraz inne artykuły związane z tematyką cmentarną.
Współpraca z bezpośrednimi dostawcami, hurtowniami i producentami zapewnia nam konkurencyjność, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wkłady do zniczy oraz inne produkty najwyższej jakości.
Szeroki asortyment wkładów (ponad 70 wzorów!) parafinowych, woskowych, olejowych i LED (elektrycznych) sprawia, że w naszej ofercie znajdą Państwo wkłady odpowiednie na każdą pogodę.
Dodatkowo, dzięki zakładce POMOC, dowiedzą się Państwo jak korzystać ze sklepu, dokonać zakupu oraz, co najważniejsze, jak odpowiednio dobrać wkład do znicza na każdą porę roku.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu http://kamiz24.pl/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne