Epaka.pl Przesyłki Kurierskie Aleksandrów Łódzki Plac Kościuszki 11


Opis

Punkt kurierski Epaka.pl Aleksandrów Łódzki świadczy usługi tanich przesyłek kurierskich krajowych oraz międzynarodowych przy współpracy największych przewoźników - DHL, DPD, UPS, GLS, FedEx, Geis, Raben oraz InPost Kurier, Pocztex 24. Oferujemy sprzedaż materiałów do pakowania, płatności kartą,a także kącik dziecinny i codziennie aromatyczną kawę. Czekamy na Was codziennie od 9-17.
Nadanie przesyłek w punkcie EPAKA odbywa się w możliwie najprostszy sposób, bez zbędnych formalności, gdzie nasi pracownicy służą pomocą przy doborze przewoźnika.
Od lat wyróżnia nas szeroki wachlarz usług oraz dbałość o ich najwyższą jakość i niską cenę. Poprzez współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi zawsze zapewniamy naszym klientom najkorzystniejsze warunki.
Oprócz możliwości nadania przesyłek bezpośrednio w oddziale, udostępniamy obsługę zleceń internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych na platformie wysyłkowej www.epaka.pl w zakładce "zamów kuriera". Firma oferuje doręczenie przesyłek krajowych w 24h, ekspresowe przesyłki lotnicze, szybki zwrot pobrań, odbiór należności pobrań w punkcie,lub na konto, dostawę w sobotę, obsługę przesyłek paletowych, niestandardowych oraz spedycyjnych krajowych i zagranicznych.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Łódź (pow. m. Łódź w łódzkim), Ogłoszenia Zgierz (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Sieradz (pow. sieradzki w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Łowicz (pow. łowicki w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola (pow. zduńskowolski w łódzkim), Ogłoszenia Łęczyca (pow. łęczycki w łódzkim)