PSY RASOWE I ZWYKŁE KUNDELKI DO ADOPCJI I NA SPRZEDAŻ JAWORNIK-PRZEDMIEŚCIE


Szukaj

Kategorie

Nie znaleziono ogłoszeń spełniających kryteria.

(Brak ogłoszeń w miejscowości Jawornik-Przedmieście. Wyszukaliśmy ogłosznia w promieniu 25km.)

Zobacz oferty naszych partnerów

Inne oferty w serwisie Sprzedawacz.pl

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

Powyżej znajdziesz najświeższe ogłoszenia dotyczące sprzedaży i adopcji psów. Wśród ogłoszeń znajdziesz zarówno psy rasowe jak również zwykłe kundelki mające w sobie naturalne piękno i wdzięk. Ogłoszenia dodawane są zarówno przez profesjonalnych hodowców jak i zwykłe osoby, których suczka urodziła szczeniaki.

Popularne rasy psów

Małe psy idealne do mieszkania to w szczególności takie rasy jak yorkshire terrier (york), west highland white terrier, chihuahua, pekińczyk, jamnik, czy maltańczyk.

Psy ras średnich i większych cieszące się dużą popularnością to m. in beagle, labrador, cocker spaniel, golden retriever. Ponadto wiele osób szukasz ras psów z bardziej ostrym temperamentem takich jak gończy polski, bokser, amstaf, doberman, rottweiler.

Decydując się na rasowego psa z hodowli warto zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie polskiego związku kynologicznego (ZKWP), będącego członkiem międzynarodowej federacji kynologicznej (FCi - Fédération Cynologique Internationale). Dzięki informacjom tam zawartym dowiemy się m. in. o konkretnych cechach wybranych ras, a także o tym jakie dokumenty powinien mieć pies rasowy.

Dodawanie ogłoszeń

Prowadzisz hodowlę lub właśnie Twoja kochana suczka urodziła szczenięta? Wystaw ogłoszenie na Sprzedawaczu. Sprzedaj lub oddaj za darmo szczeniaka osobie, która się nim zaopiekuje. Zanim oddasz psa upewnij się, że trafi on w dobre ręce.

Uwaga oferty zostały zawężone do określonej lokalizacji: Jawornik-Przedmieście, woj. podkarpackie, pow. przeworski, gm. Jawornik Polski. Usuń z filtra nazwę miejscowości by zobaczyć wszystkie oferty w dziale: Psy rasowe i zwykłe kundelki do adopcji i na sprzedaż.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?