Książki, podręczniki na sprzedaż - ogłoszenia - Bydgoszcz

Sortowanie ogłoszeń
Domyślne

Od najtańszych
Od najdroższych

Od najstarszych
Od najnowszych
Domyślne
Szukaj / Filtruj
Kategorie
Szukaj ogłoszeń
Wszystkie
Wszystkie
Wszystkie

Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Książki, podręczniki

Testy, kartkówki i wiele innych do szkoły podstawowej i szkoły średniej
15,00 zł
Oferuję zbiór materiałów dydaktycznych do szkoły podstawowej i szkoły średniej. nowa edycja 2021-2023 das ist deutsch kompakt 7 8...
Typ: Szkolne • Stan: Używany • Wystawiający: Osoba prywatna •

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Podręczniki do szkoły podstawowej - o czym pamiętać przed zakupem?
Od kilku lat uczniowie szkół podstawowych mogą korzystać z darmowych podręczników do nauki. Szkoła wypożycza uczniom na rok książki niezbędne do lekcj...
Data publikacji: 2021-07-14, Dział: Blog Edukacja i szkolenia

Ogłoszenia z książkami edukacyjnymi i podręcznikami z Bydgoszczy. Podręczniki używane oraz nowe, książki polskojęzyczne oraz wydania obcojęzyczne. Wszystko, co potrzeebne do nauki i przygotowania się do egzaminów.

Tu właśnie znajdzie również skrypty, testy, zbiory zadań i zeszyty ćwiczeń. Podręczniki szkolne i akademickie wystawione na sprzedaż w Bydgoszczy. Dzięki tym materiałom łatwo przygotujesz się do matury, czekających Cię egzaminów na studia, czy też egzaminów językowych. Ponadto książki edukacyjne poszerzą Twoją wiedzę zawodową i biznesową. Zobacz także dział poświęcony płytom i filmom edukacyjnym, by jeszcze łatwiej przyswoić wiedzę.

Górne filtry pomogą Ci sprawniej wyszukać interesujące Cię podręczniki. Wybierz rodzaj książki – szkolne, akademickie, zawodowe itp; wybierz tematykę, jeśli znasz określ wydawnictwo i autora, podaj także numer wydania lub rok, jeśli zainteresowany jesteś tylko określonymi pozycjami.

A może masz już nieużywane przez Ciebie podręczniki? Wystaw je za darmo na Sprzedawaczu!

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

DODAJ
SZUKAJ
KATEGORIE

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij