POZOSTAŁE AKCESORIA DO SYPIALNI WIERZBICA-KOLONIA


Szukaj

Kategorie

Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.

(Brak ogłoszeń w miejscowości Wierzbica-Kolonia. Wyszukaliśmy ogłosznia w promieniu 25km.)


284,00 zł
Stan: Nowy, Wystawiający: Firma (Dostępna faktura VAT)
442,00 zł
Stan: Nowy, Wystawiający: Firma (Dostępna faktura VAT)

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!


Przeglądasz oferty w kategorii: Pozostałe meble sypialniane ogłoszenia w miejscowości Wierzbica-Kolonia (+25km). Zobacz też wszystkie oferty w dziale darmowe ogłoszenia Wierzbica-Kolonia.

W tym dziele znajdziesz produkty do sypialni, które są w niej niezbędne, natomiast nie pasują do innych działów. Znajdziesz tu między innymi akcesoria uzupełniające do łóżek, materacy, szafek nocnych i komód itp. W szczególności stelaże do łóżek, metalowe, podnoszone, regulowane, klasyczne deski pod materac (tzw. dno łóżka), listwy, wsporniki. Zarówno do łóżek jednoosobowych (80x200, 90x200) jak i łóżek małżeńskich (np. 140x200, 160x200, 180x200). Ponadto dodatkowe półki do komód, akcesoria do szafek nocnych itp..

Często dodawane są tutaj również całe komplety mebli do sypialni. Zarówno nowe jak i używane. Zapoznaj się też z innymi ofertami mebli do sypialni zobacz np.łóżka do sypialni, materace do spania, szafki nocne.

Dodawanie ogłoszeń

Jeśli chcesz sprzedać jakieś akcesoria lub meble do sypialni zapraszamy do dodania ogłoszenia. Publikacja ogłoszeń jest bezpłatna zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dodaj ogłoszenie. Zapraszamy.

Uwaga oferty zostały zawężone do określonej lokalizacji: Wierzbica-Kolonia, woj. lubelskie, pow. kraśnicki, gm. Urzędów. Usuń z filtra nazwę miejscowości by zobaczyć wszystkie oferty w dziale: Pozostałe akcesoria do sypialni.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?