Szukaj

Kategorie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Gdzie podziały się czasy kiedy ogłoszenia można było wystawić za darmo?

Aktualnie wiekszość internetowych serwisów ogłoszeniowych pobiera opłaty za wystawienie ogłoszeń. W szczególności dotyczy to takich działów jak: motoryzacja, nieruchomości i praca. W wielu z wiodących serwisów koszt dodania standardoweo ogłoszenia w jednym z powyższych działów często przekracza 30 zł (o cenie wyróżnień nawet nie będziemy wspominać). W przypadku serwisów aukcjynych najcześciej pobierana jest nie tylko opłata za wystawienie produktu, ale także prowizja od sprzedaży, która często jest bliska nawet 5% wartości produktu. W związku z czym dla wielu osób sprzedaż często staje się nieopłacalna. Na chwilę obecną coraz trudniej znaleźć dobry serwis ogłoszeniowy, w którym oferty można wystawiać bezpłatnie, ale...

jest jednak takie miejsce jak Sprzedawacz.pl

W serwisie Sprzedawacz.pl dajemy możliwość wystawiania darmowych ogłoszeń we wszytkich dostępnych kategoriach. Również w działach Praca, Nieruchomości i Motoryzacja. Nie pobieramy opłat za wystawianie ogłoszeń, ani prowizji od sprzedaży.

Możesz za to, dobrowolnie, zakupić wyróżnienie swojego ogłoszenia, by przyciągnąć do niego więcej potencjalnych klientów. Wierzymy, że jeśli będziesz chciał promować swoje ogłoszenie to samemu zadecydujesz ile jest to dla Ciebie warte.

Czy jest tu jakiś kruczek?

Nic z tych rzeczy. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Zresztą sprawdź regulamin. Jednym zdaniem. Ogłoszenia dodajesz za darmo, jeśli chcesz je promować opłacasz wyróżnienie i tyle. Dzięki temu, to Ty, możesz wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Zależy Ci na czasie, bo musisz opłacać czynsz za mieszkanie, przedłużyć ubezpieczenie auta lub jest na szybko praca do wykonania i szukasz pracownika lub specjalisty "na już"- wyróżnienie pewnie będzie dla Ciebie opłacalne. Z drugiej strony. Jeśli chcesz sprzedać pluszowego misia (za 10zł), który od 3 lat leży w szafce, to pewnie może tam jeszcze poleżeć przez kolejny miesiąc i darmowe ogłoszenie będzie tym czego potrzebujesz.

Czyli nic nie ryzykuję?

Jasne, że nic. Dodaj ogłoszenie i sprawdź jak to wszytsko działa. Poniżej znajduje się instrukcja, w kilku prostych krokach, jak to zrobić.

Jak dodać ogłoszenie za darmo?

Pokażemy to na przykładzie. Załóżmy, że masz do sprzedania zwyczajną żarówkę 40W, która jest nowa, ale wiesz, że nie bedziesz już z niej korzystać, bo wszystkie żarówki zostały już wymienione na LEDy.

1. Przejdź do strony dodawania ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie za darmo

2. Wybierz kategorię

Rozpocznij dodawanie darmowego ogłoszenia od wybrania kategorii. Możesz do tego użyć wyszukiwarki wpisując np. część słowa "żarów" lub znaleźć ją przechodząc przez drzewo kategoii

Wybierz jedną z kategorii

3. Wprowadź szczegóły produktu

Jeśli dla kategorii istnieją doddatkowe pola opisujące produkt wprowadź je by ułatwić innym znalezienie Twojego ogłoszenia.

Wprowadź szczegółowe parametry wystawianego produktu

4. Wprowadź kluczowe informacje

Wprowadź tytuł, opis i inne informacje o produkcie. Pamiętaj by dokładnie sprawdzić dane kontaktowe, na adres email zostanie wysłany link aktywacyjny do ogłoszenia.

Uzupełnij kluczowe informacje o sprzedawanym produkcie

5. Dodaj zdjęcia

Jeśli tylko posiadasz zdjęcia produktu to dodaj je do ogłoszenia. Ogłoszenia ze zdjęcie są znacznie częściej przeglądane przez użytkowników serwisu Sprzedawacz.pl.

Dodaj zdjecia do ogłoszenia

6. Wyróżnione czy darmowe?

Wybierz czy chcesz dodać bezpłatnie ogłoszenie, czy zależy Ci na czasie i dotarciu do jak największej liczby potencjalnych klientów. Możesz wyróżnić ogłoszenie na 21 dni lub 7 dni, albo dodać je za darmo. Decyzja należy do Ciebie. Po wybraniu jednej z trzech opcji zatwierdzasz ogłoszenie i już.

Wybierz rodzaj wyróżnienia

To jak, dodajesz ogłoszenie?

Dodaj ogłoszenie za darmo

 

Najnowsze ogłoszenia wyróżnione

Najnowsze ogłoszeniaBrygadę, Ekipę do dociepleń !

Pabianice
(woj. łódzkie)

Grzechotka Słonik

9,99 zł

Warszawa
(woj. mazowieckie)Adapter sds plus 160mm

14,00 zł

Białystok
(woj. podlaskie)Amstaff Szczenięta

750,00 zł

Warszawa
(woj. mazowieckie)

Nie czekaj, dodaj swoje ogłoszenie bez rejestracji

Dodaj ogłoszenie za darmo

Nie masz nic do sprzedania? Zapraszamy na stronę główną

Pokaż Sprzedawacza