Szukaj

Kategorie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Gdzie podziały się czasy kiedy ogłoszenia można było wystawić za darmo?

Aktualnie wiekszość internetowych serwisów ogłoszeniowych pobiera opłaty za wystawienie ogłoszeń. W szczególności dotyczy to takich działów jak: motoryzacja, nieruchomości i praca. Darmowe ogłoszenia w tych działach można wystawiać w coraz mniejszej ilości miejsc. W wielu z wiodących serwisów koszt dodania standardoweo ogłoszenia w jednym z powyższych działów często przekracza 30 zł (o cenie wyróżnień nawet nie będziemy wspominać). Bywa, że w dziale praca koszt pojedynczego ogłoszenia sięga nawet paruset złotych.

W przypadku serwisów aukcjynych najcześciej pobierana jest nie tylko opłata za wystawienie produktu, ale także prowizja od sprzedaży, która często jest bliska nawet 5% wartości produktu. W związku z czym dla wielu osób sprzedaż często staje się nieopłacalna. W przypadku młodych firm opłaty za wystawienie i prowizje potrafią pochłonąć większość marży. Na chwilę obecną coraz trudniej znaleźć dobry serwis ogłoszeniowy, w którym oferty można wystawiać bezpłatnie. Tym razem jednak jesteś właśnie w takim serwisie, gdzie ogłoszenia można wystawiać za darmo!

Ile kosztuje wystawienie ogłoszenia w Internecie?

W serwisie Sprzedawacz.pl dajemy możliwość wystawiania darmowych ogłoszeń we wszytkich dostępnych kategoriach. Również w działach Praca, Nieruchomości i Motoryzacja. Nie pobieramy opłat za wystawianie ogłoszeń, ani prowizji od sprzedaży. Sprzedawacz.pl to prawdziwie darmowy serwis ogłoszeń.

Jeśli zależy Ci na szybszej transakcji możesz dobrowolnie zakupić wyróżnienie dla swojego ogłoszenia. Wyróżnione ogłoszenia są promowane zieloną ramką i opaską z napisem "POLECAMY" na zdjęciu. Ponadto są rotacyjnie prezentowane nad listą darmowych ogłoszeń. Wyróżnione ogłoszenia są zuważane nawet 3-10x więcej osób niż ogłoszenia standardowe.

Czy jest tu jakiś kruczek?

Nic z tych rzeczy. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Zresztą, jeśli nie wierzysz, sprawdź regulamin. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Podsumowując Jednym zdaniem. Ogłoszenia dodajesz za darmo, a jeśli chcesz je promować opłacasz wyróżnienie i tyle. Dzięki temu, to Ty, możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie .

Kiedy warto kupić wyróżnienie ogłoszenia?

Jeśli zależy Ci na czasie gdyż:
- musisz opłacać czynsz za mieszkanie za kolejne miesiące,
- musisz przedłużyć ubezpieczenie/zrobić kolejny przegląd auta, które chcesz sprzedać,
- masz dużo pracy do wykonania i szukasz pracownika lub specjalisty "na już",
- sprzedajsz produkty jako firma i zależy Ci na lepszej widoczności Twoich ofert,
- potrzebujesz szybko sprzedać produkt by szybciej dostać do ręki gotówkę
w powyższych przypadkach wybór płatnego wyróżnienia będzie dla Ciebie bardziej opłacalny - szansę na szybka transakcję rosną wielokrotnie!

Kiedy warto dodać darmowe ogłoszenie?

Jeśli chcesz sprzedać rzeczy, które od dłuższego czasu już posiadasz (np. starego pluszowego misia, za małe spodnie, używaną wiertarkę, kosmetyki, których nie używasz), to pewnie dłuższe oczekiwanie na sprzedaż nie ma dla Ciebie znaczenia. Darmowe ogłoszenie będzie prawdopodobnie tym czego potrzebujesz.

Czyli nic nie ryzykuję?

Jasne, że nic. Dodaj ogłoszenie i sprawdź jak to wszytsko działa. Poniżej znajduje się instrukcja, w kilku prostych krokach, jak to zrobić.

Jak dodać darmowe ogłoszenie?

Pokażemy to na przykładzie. Załóżmy, że masz do sprzedania zwyczajną żarówkę 40W, która jest nowa, ale wiesz, że nie bedziesz już z niej korzystać, bo wszystkie żarówki zostały już wymienione na LEDy.

1. Przejdź do strony dodawania ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie za darmo

2. Wybierz kategorię

Rozpocznij dodawanie darmowego ogłoszenia od wybrania kategorii. Możesz do tego użyć wyszukiwarki wpisując np. część słowa "żarów" lub znaleźć ją przechodząc przez drzewo kategoii

Wybierz jedną z kategorii

3. Wprowadź szczegóły produktu

Jeśli dla kategorii istnieją doddatkowe pola opisujące produkt wprowadź je by ułatwić innym znalezienie Twojego ogłoszenia.

Wprowadź szczegółowe parametry wystawianego produktu

4. Wprowadź kluczowe informacje

Wprowadź tytuł, opis i inne informacje o produkcie. Pamiętaj by dokładnie sprawdzić dane kontaktowe, na adres email zostanie wysłany link aktywacyjny do ogłoszenia.

Uzupełnij kluczowe informacje o sprzedawanym produkcie

5. Dodaj zdjęcia

Jeśli tylko posiadasz zdjęcia produktu to dodaj je do ogłoszenia. Ogłoszenia ze zdjęcie są znacznie częściej przeglądane przez użytkowników serwisu Sprzedawacz.pl.

Dodaj zdjecia do ogłoszenia

6. Darmowe ogłoszenie czy wyróżnione?

Wybierz czy chcesz dodać bezpłatnie ogłoszenie, czy zależy Ci na czasie i dotarciu do jak największej liczby potencjalnych klientów. Możesz wyróżnić ogłoszenie na 21 dni lub 7 dni, albo dodać je za darmo. Decyzja należy do Ciebie. Po wybraniu jednej z trzech opcji zatwierdzasz ogłoszenie i już.

Wybierz rodzaj wyróżnienia

To jak, dodajesz ogłoszenie?

Dodaj ogłoszenie za darmo

 

Najnowsze ogłoszenia wyróżnione

Najnowsze ogłoszenia

Zagórnik-Andrychów działka

65 000 zł

Andrychów
(woj. małopolskie)Sprzedam Piecyk TERMAQ

350,00 zł

Malbork
(woj. pomorskie)

Pompy ciepła Lublin i okolice

Lublin
(woj. lubelskie)

Zmiekczacze wody

Lublin
(woj. lubelskie)

dodatkowa przy komputerze z do...

Kielce
(woj. świętokrzyskie)

Centralne ogrzewanie podłogowe

Lublin
(woj. lubelskie)Badanie kamerą termowizyjną

Lublin
(woj. lubelskie)

Przyłącza gazowe najtaniej

Lublin
(woj. lubelskie)

Filtry do wody pitnej

Lublin
(woj. lubelskie)

usługi mini-koparką

Lublin
(woj. lubelskie)

Udrażnianie i czyszczenie rur

Lublin
(woj. lubelskie)Montaż i naprawa pomp ciepła

Lublin
(woj. lubelskie)

Usługi hydrauliczne

Lublin
(woj. lubelskie)

Podłaczanie zmywarek

Lublin
(woj. lubelskie)

Nie czekaj, dodaj swoje ogłoszenie bez rejestracji

Dodaj ogłoszenie za darmo

Nie masz nic do sprzedania? Zapraszamy na stronę główną

Pokaż Sprzedawacza

Ps. W większości serwisów ogłoszeniowych nie ma już takich działów...

Darmowe ogłoszenia nieruchomości, Darmowe ogłoszenia praca, Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne u nas są i możesz dodać w nich ogłoszenie. Zapraszamy