Szukaj

Kategorie

Aktualności

Rozszerzenia lokalizacji ogłoszeń

2018-05-16

W związku z licznymi prośbami od naszych Użytkowników wprowadziliśmy możliwość wystawiania ogłoszenia w rozszerzonej lokalizacji (wybrane województwo lub cała Polska). Dzięki takiemu rodzajowi publikacji ogłoszenia wyswietlają się wśród ogłoszeń z wybranej miejscowości..


Zmiana regulaminu i Polityki Prywatności

2018-05-10

W związku z wejciem w życie RODO zmieniliśmy naszą politykę prywatności i odświeżyliśmy regulamin. Aktualna wersja dostępna jest tutaj: Regulamin i Polityka Prywatności Sprzedawacz.pl.


Zmiana regulaminu Programu Partnerskiego

2018-04-18

W związku z wprowadzeniem rozszerzenia Programu Partnerskiego o premię z drugiego poziomu zmianie uległ Załącznik nr 1. programu Partnerskiego. Regulamin dostępny jest tutaj: Regulamin Programu Partnerskiego Sprzedawacz.pl, informacje dodatkowe: Wielopoziomowy Program Partnerski.


Uruchomienie Programu Partnerskiego

2018-01-10

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy Program Partnerski, dzięki któremu możesz zacząć zarabiać ze Sprzedawaczem. Zapraszamy do poznania szczegółów: Program Partnerski Sprzedawacz.pl


Pierwsze urodziny Sprzedawacza

2017-04-03

Jestśemy z Wami już ponad rok. Zobaczcie infografikę i dowiedzcie się jak dużo przez ten czas się wydażyło!

Zoabcz infografike urodzinowa

Zmiany w Regulaminie

2017-04-03

W związku z planowanym uruchomieniem usługi wyróżnień ogłoszeń zmianie ulega Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl. Wystawianie ogłoszeń we wszystkich kategoriach w dalszym ciągu pozostaje bezpłatne, natomiast od 13.04.2017 udostępnimy możliwość wyróżniania ogłoszeń zgodnie z zapisami nowego Regulaminu.

Najistotniejsze zmiany:
- Przedłużenie okresu standardowej publikacji ogłoszenia z 21 do 45 dni.
- Wprowadzenie możliwości wyróżniania ogłoszeń

Szczegóły w Regulaminie


Współpraca z ASARI i integracja z programem ASARI

2017-02-08

ASARI

Cieszymy się, że możemy poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą ASARI specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania dla firm z branży nieruchomości.

Od dnia dzisiejszego wszystkie firmy korzystające z oprogramowania ASARI, mają możliwość bezpłatnego eksportu ofert bezpośrednio na Sprzedawacza.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą ASARI będziemy mogli zaprezentować poszukującym nieruchomości więcej ciekawych ofert, umożliwiając jednocześnie pośrednikom dotarcie do szerszego grona odbiorców.

Więcej na temat integracji znajdziesz w zakładce Import ogłoszeń


Rozszerzenie informacji w ogłoszeniach nieruchomości

2016-12-16

zmiany w nieruchomościach

Ostatnio rozbudowaliśmy ogłoszenia motoryzacyjne. Tym razem przyszedł czas na nieruchomości. Wprowadziliśmy wiele nowych parametrów, dzięki którym prezentowana w ogłoszeniu informacja bedzie jeszcze bardziej przejrzysta.

Zapraszamy do uzupełnienia informacji w już wystawionych ogłoszeniach.


Nowe opcje w ogłoszeniach motoryzacyjnych

2016-11-30

Wyposażenie dodatkowe

Od dziś w ogłoszeniach motoryzacyjnych można już dodawać informacje o wyposażeniu dodatkowym pojazdu.

Zapraszamy do uzupełnienia informacji w już wystawionych ogłoszeniach.